Home FANTASY PREMIER LEAGUE Terminarz Premier League

Terminarz Premier League

0
0

Właściwie to terminarz Premier League na pierwszą kolejkę, w rozbiciu dzień po dniu. Dokładnie tak będzie nam przybywało/ubywało punktów w Fantasy Premier League.

Terminarz Premier League

 Terminarz Premier League,

czyli precyzyjne rozpisanie, godzina po godzinie tego co już za chwilę będzie najważniejsze w jesienne i zimowe weekendy.

Chwilę po deadlajnie, tak 1230 w sobotę będzie znowu ważną porą w naszym życiu, zaczniemy od meczu Liverpool Stoke. Jak widzę STOKE to mam ochotę mieć każdego obrońcę/bramkarz który gra przeciwko nim. Czekam spokojnie na sprzedaż Reiny lub oficjalne info że Mignolet będzie pierwszym bramkarzem LFC.

O 16 najważniejszy będzie Arsenal z Aston Villą? Tak by się wydawało, OOOOO Santi Cazorla….lubię tą pioseneczkę 🙂 fajnie się ją nuci, dobrze brzmi w kilka gardeł przeczyszczonych chmielem, najlepiej kiedy Santi jest na C! Ilu się skusi na Benteke? przy takim terminarzu Premier League dużo się go nie spodziewam, przynajmniej na początku.

Sobota zakończy się wyjazdem RVP do Walii, a może to Michu i nowy zakup Swansea Bony będą rozdawali karty w tym meczu?  Do czasu kiedy RVP będzie grał w United to właśnie mecze tej drużyny będą najważniejsze w kontekście Fantasy Premier League.

Niedziela, to dwa zderzenia beniaminków Premier League  z pretendentami do tytułu Premier League w nadchodzącym sezonie. Trzeba pamiętać że Bale lepiej grał na wyjazdach w poprzednim sezonie 😉 A wybór pomiędzy Matą a Hazardem będzie jednym z trudniejszych, cena powinna być podobna. Teraz nie ma grubasa za to będzie Mourinho, wymaganie moje min 3 gole w tym meczu przeciwko Hull, najlepiej Lukaku. Strata bramki w zależności od stanu posiadania obrońców z Chelsea FC 😉

Poniedziałek, pierwszy poniedziałek w pracy w nowym sezonie Fantasy Premier League. Chodzić po korytarzach z podniesioną głową, zawsze będzie szansa odkucia w pierwszym meczu Manchesteru City pod wodzą nowego trenera. Aguero to pewniak w pierwszej XI po odejściu Teveza do Juve? W tym meczu zobaczymy Newcastle z poprzedniego sezonu czy z tego wcześniejszego…

Bardzo ważne to dobrze zacząć w tej pierwszej kolejce, oczywiście też ta kolejka w terminarzu Premier League powinna być celebrowana w większym gronie, tradycja zobowiązuje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *