Home FANTASY PREMIER LEAGUE Short: Kiedy oni strzelają?

Short: Kiedy oni strzelają?

0
0

Szukałem wczoraj w google, nie mogłem znaleźć. Dziś, proszę, samo wpadło w oczy. Znalazłem, więc się podzielę.

Kane w sierpniu wykręca rekord: 12 spotkań, 34 strzały , 0 bramek. Napiszę tak, jak pierdolnie, to zmiecie wszystko z powierzchni ziemi. Jak w spotkaniu z Burnley zagra na 0 , start następnego sezonu się wyjaśnił po trzech pierwszych kolejkach obecnego sezonu. Na dziś, sprawa wygląda tak ja na tym obrazku poniżej.

skysports-costa-kane-aguero-lacazette-lukaku-sanchez-goals-month-graphic_4079314

Kane zaczyna być opcją od października. Chociaż, jeżeli spojrzymy na kalendarz, to wrzesień może podnieść te statystyki: eve SWA whu hud BOU. Szczególnie, że dwa mecze na wyjeździe. Przeczytałam gdzieś wypowiedź psychologa, który wnioskował, że brak granie na Wembley będzie siedziało w głowach zawodników Tottenhamu.

Zastanawiał mnie ten spadek formy Aguero od grudnia do lutego. Sprawdziłęm historię kontuzji i akurat wtedy, Kun miał najwięcej kontuzji. Czyli nie ma w jego wypadku mowy o szybkim powrocie do formy. To też jest jakaś wiedza na ten sezon i jakieś wnioski można wyciągnąć. Poza tym, stała forma, na dobrym poziomie.

Ciekawie wygląda wykres Lacazette…spadek formy z września, jest bardzo intrygujący. Nie rozumiem tego, tak jakby przez pierwsze 3-4 kolejki miał super formę i nagle we wrześniu cisza. Raz miał kontuzję, raz trafiły się spotkania z PSG i Monaco ale to nie jest wymówka na tym poziomie. Przed Arsenalem takie spotkania SWA che WBA BHA wat i Lacazette jest w nich opcją na C. Czy może raczej jest pułapką? Zaraz się przekonamy.

Lukaku na C przez cały wrzesień? Jeżeli ma być lepiej niż teraz, to kurde oczywiście. Wtedy może i brak HK nie będzie taki odczuwalny? Szczególnie że ten kalendarz jest taki dobry i działa na wyobraźnie…stk EVE sou CRY liv.

Pażdziernik należy do Sacnheza i to pewnie będzie miesiąc w którym po powrocie na boiska Premier League, wstawię go do składu.

źródełko: skysports.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *