Drużyna Bloga na GW24

W beznadziejnej kolejce 23 Drużyna wypadła lepiej niż dobrze. 60 punktów (62 z KDB na C), a na ławce jeszcze Aarons i Tanganga z punktami, ale niestety taki urok mocnych ławek.

Krul – 6

TAA – 10, James – 8, Dunk – 1

Salah – 7, KDB – 2, Mahrez – 1, Trossard – 10

Aguero – 13, Vardy – 0, Ings – 2.

Teraz mała podwójna kolejka z udziałem graczy LFC i WHU, która budzi wiele emocji. Czasu mało, więc czasami bez długiego komentarza.

Gramy tak:

W bramce:

Randolph (4.5) –  zawsze dwa mecze to większa szansa na punkty, czy sejwy. Szanse na CS – 15% i 12%.

W obronie:

TAA (7.6) –  bez niego na DGW nawet nie ma co wyruszać. Ma dwa mecze, żeby zdobyć punkty. Zakładany rest podstawowych zawodników w FA Cup powoduje, że The Reds powinni zagrać galowym składem z Młotami i z Wilkami. Szanse zaś na CS to 42% + 44%.

Aurier (5.0) – jak będzie CS, to bonusy przyjdą do Serża. Norwich strzeliło słabym Wisienkom tylko jednego gola (przez chwilę nawet grając z przewagą zawodnika), a Spurs coraz lepiej bronią. Szanse zaś na CS to 48%, ale najważniejszy jest potencjał na punkty z przodu Auriera.

Ogbonna (4.5) – zgodnie z sugestią redaktora Coleihno i jego artykułem Włoch jest najpewniejszy minut i przyciąga bonusy. Przy braku oczywistych czystych kont w tej kolejce stawiamy na podwojone WHU.

W pomocy:

Salah (12.4) – Jak pisałem ostatnio “Mo wchodzi na wyższe obroty”. Goli z United mógł strzelić więcej, ale dobra choć jedna bramka. Liczymy, że przeciwko słabszych defensywom WHU i Wolves poprawi swój dorobek.

Mane (12.4) – Oni się ostatnio zamieniają, więc jeśli Mo punktować nie będzie, to Senegalczyk będzie. Dywersyfikując ryzyko potencjalnie niszczących zdobyczy punktowych bierzemy obu. Lepszy wyjazdowy bilans niż Mo i największe posiadanie z całej trójki – to atuty Mane.

Son (9.9) – ktoś musi ciągnąć Spurs. Wyniki średnie, więc mobilizacja na Norwich będzie bardzo wysoka. Liczymy, że Son w tym meczu pokaże swoją klasę.

Martial (7.9) –  teraz on będzie będzie główną bronią United. Potencjalne karne to również atut. I choć zaraz zaczynają straszliwie napakowany kalendarz meczów, to z Burnley muszą wygrać. Tony ma 23 punkty w ostatnich 2 meczach domowych, które United wygrali za każdym razem strzelając 4 bramki. Top4 mają cały czas w zasięgu, a przy potencjalnym remisie w starciu ARS-CHE można zniwelować stratę.

Snodgrass (5.2) – nasz niszowy wybór. Lisy w kryzysie, więc zagramy na nich. Najwyższe też PPM spośród zawodników WHU. 2 dodatkowe punkty za udział w meczu z LFC będą jedynie małym bonusem.

W ataku:

Aguero (11.9) – Palace broniło się rękami i nogami, ale nie dali rady Kunowi. Aguero to klasa i ciężko go posadzić w takiej formie.

Deeney (6.2) – gramy nadal na Aston Villę, szczególnie jeśli teraz podejmie ona zespół w najlepszej formie (zaraz za zmierzającymi po pewne mistrzostwo Liverpoolczykami). Watford kreuje i strzela, a Deeney będzie chciał wziąć zrehabilitować się za niewykorzystanego karnego ostatnio.

Ławka mocna w razie rotacji: Button (3.9), Greenwood (4.4), Tanganga (4.0) i Williams (4.0).

Nasz specjalista od kapitanów redaktor Mixxersky mówi, że albo TAA albo Salah na C.

Ankiety na blogu i FB mówią,  że Salah, więc nasza społeczność jest dość zgodna.

To trochę jak rzut trójstronną monetą między Salahem, Trentem a Mane, bo każdy ma swoje argumenty. Wyniki kapitanów w Drużynie Bloga ostatnio raczej nie zachęcają do obstawiania tak jak my, więc sami wybierzcie.

My zagramy zgodnie z wolą większości, więc Mo Salah na C w Drużynie Bloga a Mane na VC.

Powodzenia i 100 punktów!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA