Drużyna bloga na GW13.

Martinez – 10 celnych strzałów w ostatnich 4 spotkaniach, to jest dorobek drużyny Brunley , dlatego też Auba był potrzebny aby Burnley zdobyło bramkę. A tak przeciętne występy w ofensywie oraz bardzo dobra gra Martineza w bramce AV decydują o wystawieniu bramkarza Villi.

Shaw – CS z City a teraz mecz wyjazdowy z drużyną , która w ostatnim meczu nie oddała celnego strzału na bramkę. W takim wypadku, liczymy na CS po stronie United. Shaw to również nasz niszowy wybór na ten GW

James – 3 strzały w spotkaniu z Evertonem, najwięcej w drużynie. 2 z nich celne, również najlepiej w drużynie. 1 pkt w tym spotkaniu, to wypadek przy pracy. Pamiętajmy, że James w ostatnich 7 spotkaniach, tylko dwa razy nie przyniósł punktów.

Bednarek – a co? sprawdzimy siłę ofensywną Arsenalu, wystawiając naszego rodaka do składu. Jeżeli mamy taki sezon, że tak ruch ma sensowne podstawy. Dobra gra w obronie Świętych vs ofensywa Arsenalu, to zróbmy to.

Grealish – jeżeli pomocnik z TOP5, który pokazuje co chwila w jakiej jest formie zagra w meczu u siebie przeciwko Burnely, to przecież musi go wystawić. A pewnie gdyby nie spotkania drużyn z Manchesteru, to Jack byłyby opcja na C.  8.8 pkt na mecz w meczach domowych, to robi wrażenie.

Bruno – mecze wyjazdowe i Bruno….11.2  pkt na mecz a teraz wyjazd do ostatniej drużyny ligi. No pięknie się to zapowiada. Najmocniejszy kontr kandydat na C do KdB w tej kolejce. Ponieważ, w ostatnich 4 kolejkach stworzył 17 sytuacji strzeleckich i oddał 14 strzałów, to jest niekwestionowany TOP pomocników #FPL.

KdB – Kapitan w tej kolejce. Jeżeli wybierać kogoś z City, to tego najlepszego zawodnika drużyny w ostatnich meczach. Czy wpadnie w rotację, tylko Pep wie. Ale będziemy mocno zaskoczeni, jeżeli KdB w takiej formie zostanie na ławce. Poza tym,

Cavaleiro – 12 strzałów, 8 celnych i tylko 1 gol. W spotkaniu z LFC, 4 strzały, xG 1.11 i 0 bramek. Widać potencjał a teraz spotkanie z Brighton. To dobry moment aby spróbować i dać szansę zawodnikowi Fulham. Tak mamy koniec 2020 i wstawiamy zawodnika Fulham do Drużyny Bloga!

Bamford – ostatnia szansa? jak nie teraz to kiedy? skromna asysta z WHU a teraz szybka szansa na poprawę. Bamford cały czas jest napastnikiem, który oddał największa liczbę strzałów w ostatnich kolejkach. Do tego, 20 strzałów z pola karnego, najlepszy wynik w Premier League. Newcastle do orłów w obronie nie należą, więc zagramy Bamfordem.

Kane – strzelona bramka z Crystal Palace miała xG 0.01 i można powiedzieć, szczęście sprzyja lepszym. Jego 4 strzały w tym meczu, powodowały zawał serca u osób które nie wstawiły HK do składu. I w poprzednich sezonach, raczej nie nikt by nie wystawiał zawodnika w meczu wyjazdowym na Anfield. Ale w tym sezonie. CS po stronie LFC będzie zaskoczeniem.

Vardy – ostatni kolejka wyjaśniła, Vardy jest opcją 😉 Drugi najlepiej punktujący napastnik w grze zagra teraz mecz z Everton z którym to w 10 spotkaniach zdobył 6 bramek. a jeżeli Justin czy Maddison pokażą się z tak dobrej strony jak w ostatniej kolejce, to Vardy zyskuje +10 do zajebistości w #FPL.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA