Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW10

FANTASYPL.PL GW10

4
0

Przyszła ta pora aby obwieścić drużynę Fantasypl.pl na 10 kolejkę Fantasy Premier League.

Drużyna wygląda tak

Bramkarz najtańszy jaki jest dostępny, więc wybór pada na Fostera z WBA. Jeżeli mamy w składzie Berahino to Schmeichel odpadał. Baines i Ivanovic jako dwóch obrońców których bardzo chciałoby się mieć na 10 GW. Wydaje mi się że ten strzał Ivana w meczu z United, który minął bramkę DDG jest do tej pory rozpamiętywany przez posiadaczy Ivanovica. Chambers zaliczył już 3 CS a ja zawsze miałem go na ławie w tym czasie. Może teraz uda mi się na nim zarobić coś więcej niż 2 pkt?

Nie mamy Costy w ataku, więc jest Hazard w pomocy. Czekamy na dobre punkty przeciwko QPR, Sanchez przeciwko Burnley jest na najlepszej drodze aby podtrzymać swoją serie strzelecką. Tadic to taka tykająca bomba, obrońcy Hull mogą mieć z nią duży problem. Puncheon jako różnica w tej kolejce. więcej o tym wyborze w tym wpisie.

Tadić zaliczjący dwie asysty? Tak a jeżeli On podaje to do bramki przeciwnika strzela Pelle. Zawsze myślałem że Grazziano to lis pola karnego a proszę jak ładnie przymierzył w meczu ze Stoke w Pucharze Ligi

Aguero, myślę że jeden mecz bez bramki w tym momencie sezonu to max kiedy coś takiego się wydarzy więc gra u nas. Nie boimy się obrony United 😉 Berahino, dobrze mieć zawodnika który wykonuje karne w swoim zespole a w dodatku jest w taki gazie jak młody Anglik.

Na C Aguero

4 komentarze

 1. Badman

  31 października, 2014 at 11:24 am

  No ryzykownie Erikson na Puncheona… szacun za odwage 😉

  Reply

 2. Badman

  31 października, 2014 at 10:44 am

  Pomyłka, w składzie widać Eriksena a nie Puncheona 😉

  Reply

  • gruwwa

   31 października, 2014 at 10:58 am

   heheh, taka właśnie zmiana poszła 😉 zobaczymy czy była słuszna

   Reply

   • garret

    31 października, 2014 at 12:14 pm

    Odpowiedzialny wzial za nią odpowiedzialność 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *