Home UCL Wraca #UCL
UCL

Wraca #UCL

0
0

We wtorek usłyszmy hymn Ligi Mistrzów, jednak zanim to się wydarzy to do 2030 trzeba ustawić skład i wybrać kapitana.

Ważne że mamy darmowe transfery przed nadchodzącą rundą, runda ta będzie rozegrana od tego wtorku do przyszłej środy. Dużo może się wydarzyć przez ten czas. Dobrze że można zmienić kapitanów przez ten czas, chociaż miałem kiedyś Zlatana na C a ten dostał czerwoną kartkę pod koniec spotkania.

Nie idzie mi w tym sezonie, o ile jeszcze w FPL nie jest bardzo tragicznie, jest po prostu tragicznie tak w UCL jest bardzo tragicznie wręcz katastrofalnie. 207441 takie miejsce mi się należy w stawce, pasek który odpowiada za miejsce w overallu jest bliżej końca niż początku… ewidentnie zawiodła taktyka, za dużo fantazji było w tym sezonie. Miejsce z poprzedniego sezonu czyli 11 904 chyba będzie rekordem w moich zmaganiach z UCL. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że podczas finału będę miał jeszcze kilka osób na celowniku w lidze. Miałem wrzucić skład jaki przygotowałem na najbliższe mecze ale po zastanowieniu zostawię go dla siebie, będzie małe zaskoczenie we wtorek.

Ten post miał być małym przypomnieniem dla Was że wracamy do zabawy. Jak widzicie, mało miejsca na blogu poświęcamy na Ligę Mistrzów, gdyby ktoś miał ochotę zająć się tym tematem i napisać parę słów przed każdą rundą to zapraszam kontakt@fantasypl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *