Home SZATNIA Wieści z szatni, część 34

Wieści z szatni, część 34

0

pva

1. A to feler. Z DGW34 wypadł Mustafi; obrońca Kanonierów powinien wrócić na 35 kolejkę. Szansę na występ ma za to Welbeck, który wyleczył bolący paluszek.

2. Danny Rose powinien zagrać w derbach Londynu. W sezonie nie zagra już Vorms.

3. Pierwszy mecz DGW34 opuści na pewno Valdes. Również Leadbitter. Gotowy do gry jest Chambers. Kontuzja Fabia okazała się niegroźna, decyzje przed meczem.

4. Brak nowych kontuzji i urazów w obozie wojennym Evertonu. Przez odpowiedni zapis w kontrakcie mecz z Młotami opuści Valencia. Enner Valencia.

5. Swansea: GW34 opuszczą Routledge i Cork.

6. Trener Crystal Palace zapowiedział rotację i walkę o miejsce w składzie pomiędzy PvA a Schluppem. Do szerokiego składu wracają Loic Remy i Tomkins.

7. Liverpool: Matip, Klavan i Lucas – decyzje przed meczem. Szansę na występ ma Lallana, natomiast Henderson wraz z Ingsem mogą już nie zagrać do końca sezonu. Firmino trenuje indywidualnie.

8. Antonio, Carroll i Ogbonna kontuzjowani; pauzują zawieszeni Noble i Byram. Treningi wznowił Sakho. Reid, decyzje przed meczem. A Lukaku siedzi i zawija papierki.

9. Chelsea: od wtorku trenują Alonso i Courtois. Tajemniczy wirus położył tymczasem Cahilla. UPDATE: Cahill, decyzje przed meczem, ale Conte pozostaje optymistą. Podobnie wygląda to w przypadku Mosesa.

10. Burnley, wszytko ok. Arfield i Vokes czekają na zielone światło ze sztabu medycznego. Po ostatniej kolejce zespół opuszcza Keane.

11. Manchester United: do składu wraca Rooney. UPDATE: Uraz Rojo, wg prasy, jest rzekomo niegroźny; co innego twierdzi Mourinho, który stan Rojo oraz kontuzjowanego również wczoraj Ibry określił jako kiepski. W przypływie szczerości Mourinho przyznał, że tylko Herrera i Young nadają się gry z Burnley. UPDATE nr 2: Sky Sports informuje, że to koniec sezonu Zlatana Ibrahimovica.

12. Watford: Mariappa ponownie pojawi się w wyjściowej jedenastce.

13. Trener Stoke City zasugerował powrót w ten weekend pomiędzy słupki Butlanda. Walters, Allen i Whelan, decyzje przed meczem.

14. Guardiola chwalił Kompany’ego, zapowiedział powrót Jesusa nawet na niedzielny mecz pucharowy i przy okazji wykluczył występ Stonesa. Obrońca MCI może będzie gotowy na derby.