Home SZATNIA Wieści z szatni, część 30

Wieści z szatni, część 30

0

gab

1. Clement – zawodnicy Łabędzie powrócili z pola bitwy gotowi do gry. Do składu wracają kontuzjowani Naughton i Olsson.

2. Middlesbrough: Chambers i Friend wypadli na jakiś miesiąc. Do treningów natomiast wrócił Ayala. UPDATE: Wkradła się dezinformacja; Chambers i Friend trenują ale zagrają najwcześniej w połowie tygodnia.

3. Burnley: brak nowych urazów w składzie.

4. Tottenham: Rose wraca na koniec kwietnia; Kane najpóźniej za 3-4 tygodnie. Lamela nie wraca.

5. Po siedmiu miesiącach przerwy do składu Świętych wrócił Pied. Austin powinien pojawić się w składzie za miesiąc. Gabbiadini za szansą na występ w GW31.

6. Everton: to koniec sezonu Funesa Mori.

7. W szatni Młotów zameldował się Noble. Antonio powinien być gotowy na środowe starcie z Arsenalem. Reid ma miesiąc przerwy.

8. W tym sezonie nie zagra już Cazorla. Ozil jest gotowy do gry. Cech powinien zagrać z Crystal Palace; Alexis jest wściekły i gotowy.

9. Pulis zapowiada rotacje przed meczem na Old Trafford – zagrożeni są Chadli i Rondon, Phillips ma wrócić w połowie tygodnia.

10. Fellaini i Rooney gotowi do gry. Valencia i Rojo, decyzje przed meczem. Wiadomo, repy, kobiety i wino. Jones, Pogba i Smalling opuszczą GW30. UPDATE: Jones w tym sezonie może już nie zagrać.

11. Wg prasy Hazard zagra z Crystal Palace.

12. Derby Merseyside opuści Lallana. Poza tym brak nowych urazów i kontuzji w szatni Kloppa. Decyzje o występie Coutinho i Firmino zapadną dopiero w sobotę. Henderson może w tym sezonie już nie zagrać. Szanse na derby natomiast ma Sturridge.

13. Hull City: Huddlestone pauzuje; Marshall powinien zagrać; po dwumiesięcznej przerwie pełen trening wznowił Dawson. Niasse gotowy do gry; Evandro raczej wróci na GW31.

14. PvA poza GW30 a trening wznowił Flamini. Tyle u Orłów.

15. Bournemouth: Stanislas wraca do składu; Fraser decyzje przed meczem

16. Sunderland: w zasadzie nic nowego. Zawodnicy wrócili bez większych urazów; Oviedo; Larsson; Kone z dużymi szansami na skład.

17. Do gry gotowy jest już prawie Butland; prawie oznacza w tym przypadku najwcześniej GW31. Shaq wraca na Liverpool. Cameron i Johnson w szerokiej kadrze.

18. Manchester City: KDB decyzje przed meczem, szanse na występ są rzekomo duże. Kontuzjowany Jesus pojawić się może w składzie 3 dnia po przedostatniej kolejce.

19. Leicester: Na uraz narzeka Wes Morgan. Drinkwater jest gotowy do gry; Mendy zagra dopiero w połowie tygodnia.

20. Chelsea: Conte narzekał, że niektórzy zawodnicy wrócili z repów, z mniejszymi lub większymi problemami. Mowa szczególnie o Coscie, Mosesie i Courtoisie. Osobną zwrotkę otrzymał Hazard: pomocnik Chelsea ma zagra z Crystal Palace.

21. Watford: Pod znakiem zapytania stoi występ Prodla i Deeneya; decyzje przed meczem. Grubas narzeka na bóle brzucha a Stoperan nie pomaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *