Home STATS KALENDARZ Kalendarz GW29-33

Kalendarz GW29-33

0

Stronniczy przegląd kalendarza.

Tottenham

SOT,bur,swa,WAT,BOU

3 z 5 najbliższych kolejek , to mecze u siebie. W tym sezonie a pewnie i w poprzednim, mecze u siebie to jest bardzo blisko CS. Zwłaszcza, kiedy na WHL przyjadę zawodnicy Southampton , Watfordu czy Bournemouth. Bez Kane?trzeba poszukać zawodnika który, najlepiej wykorzysta ten kalendarz. Może Son grający na szpicy?

Leicester

whm,STO,SUN,eve,cpl

Dwa mecze Stoke i Sunderland w meczach u siebie. Stoke 25 bramek straconych na wyjazdach, Sunderland 24 bramki stracone. To jest jeden z powodów, dla których warto rozważyć powrót Mahreza lub Vardyego. I trzeba pamietać, że oni tez zagrają DGW.

Watford

cpl,SUN,WBA,tot,SWA

3 mecze na które patrzymy Sunderland, WBA i Swansea u siebie. Oni również zagrają DGW a ataki Deeney jest w TOP6 napastników tego sezonu i ma 5 bramek w ostatnich 6 spotkaniach. Chyba warto im się przyjrzeć w najbliższej kolejce z Crystal Palace.

Arsenal

wba,MCI,WHM,cpl,mid

City w meczu u siebie a poza tym, drużyny którym Arsenal może strzelać w każdym spotkaniu 3+ bramki. tylko kto? Jaka tam atmosfera jest teraz? Wenger zostaje? Alexis zostaje? Ozil?

Swansea

bou,MID,TOT,whm,wat

Spurs u siebie, na szczęcie. Kalendarz , który mówi, Siggy może zostać na dłużej w twoje drużynie.

Everton

HUL,liv,mun,LEI,BUR

Mirallas, którego mam, poleci sobie po spotkaniu z Hull. Coleman, może tez a w jego miejsce wejdzie Walker. Lukaku za to zostanie, za dobrą formę ma ten gość.

United

mid,WBA,EVE,sun,CHE

to jest dobry kalendarz dla United ?

Southampton

tot,BOU,CPL,wba,MCI

Bournemouth i Crystal Palace u siebie. to jest powód aby wstawić Manolo Gabbiadini do składu? Wygląda na to że tak, że to się może nam opłacić ale zobaczymy jak wyjdzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *