Home STATS KALENDARZ Kalendarz GW23-27

Kalendarz GW23-27

0

Kaca mam przez FPL, a jak mam kaca to trwa przynajmniej 3 dni. Niczym żałoba, flagi opuszczone do połowy. W ciszy, próba zrozumienia, co to właściwie się wydarzyło w ostatnim czasie. Aby wrócić na właściwie tory, popatrzę w kalendarz. Może znajdę jakąś inspirację na najbliższe transfery i małe światełko w tunelu?

WBA

mid-STO-whm-BOU-CPL

Kupowanie Brunta, ma sens. Nawet bez takiego kalendarza który ma przed sobą. Kalendarz ten mówi,CS mogą się zdarzyć. Boro na wyjeździe, Bournemouth i Palace u siebie. Wtedy się nastawiam na CS. I taka mi myśl do głowy przyszła, zdublować obronę WBA. Brunt i McAuley + Foster. Why not? 🙂 Generalnie, 3 zawodników z WBa przy takim kalendarzu, to jest sensowny pomysł.

Palace

bou-SUN-sto-MID-wba

Co Big Sam zrobi z takim kalendarzem? Dwa mecze z Sunderladnem i Boro, to spotkania o 6 pkt. A Palace w 6 ostatnich GW, tylko z dwoma bramkami, 4 razy bez strzelonej bramki. Więc, na papierze kalendarz wygląda bardzo dobrze, tylko zespół do niego przypisany wygląda źle. Bez jakości w obronie, bez jakości w ataku. Na dziś, szkoda miejsca w składzie na zawodników Palace. Na szczęście, wraca Zaha . To może być fajna różnica na ten okres. Szczególnie na Sunderland u siebie.

United

HUL-lei-WAT-mci-BOU

Derby Manchesteru a poza tym, hulaj dusza, piekła nie ma. Nie chcę się za bardzo rozmarzyć ale chyba każdy to widzi. Co dwie kolejki, Ibra na C. Do tego, może mój Jones zacznie łapać jakieś CS? Potencjał jest, jeżeli United chce gonić czołówkę, to właśnie z takim kalendarzem mogą to zrobić.

Southampton

swa-WHM-sun-ARS-wat

to jaki jest ten kalendarz? Bo wyjazd do Walii, może się okazać trochę cięższy niż tydzień czy dwa temu. Do tego WHU, które bez Payeta, daje radę. Sunderland na wyjeździe, to ten jeden łatwy mecz?

Burnley

LEI-wat-CHE-hul-swa

Jak nie z Leicester u siebie, to kiedy? Burnely to zespół własnego podwórka. A dwa wszystkie spotkania wyjazdowe w tym okresie, to konkurenci do pozostania w Premier League.

City

whm-SWA-bou-MUN-sun

Masz Kuna? Bo ja mam i tak czekam na mecz z Łabędzimi u siebie. Sam sobie zrobiłem szach, a teraz czekam czy jednak ucieknę z tego nie dobrego położenia? Jedna dobra kolejka z Kunem na C, widzę ją podczas GW24. Nie przyjmuję do wiadomości że Łabędzie odżyją. Nie ma takiej opcji. .

Everton

sto-BOU-mid-SUN-tot

Chyba 3 albo 4 osoby mówiły mi ostatnio o swoich planach transferowych i za każdym razem słyszałem Lukaku. Przy takim kalendarzu, nie ma się co dziwić. Tutaj jest też blisko CS, Baines u kolegi Garreta lśni niczym Baines przed meczami ze Stoke, Bournemouth, Boro i Sunderlandem. I do tego jeszcze ten Seamus!

Tottenham

sun-MID-liv-STO-EVE

3 świetne spotkania i dwa razy miasto Beatlesów. Ale dla tych 3 warto…bardzo warto.

Stoke

EVE-wba-CPL-tot-MID

Dumni posiadacze Croucha! jestem z Wami. Zapewne tylko podczas dwóch spotkań u siebie, Crouch dostanie od Was szansę ale ile będzie radości kiedy zdobędzie w końcu setną bramkę w Premier League?

Watford

ars-BUR-mun-WHM-SOT

To fajny kalendarz jest. mecze na wyjazdach, to wiadomo, odpuszczamy. Ale, te 3 u siebie? Mają potencjał do małego ryzyka, na pewno, zaryzykuje już dziś. Obstawiam, że wypowiem magiczne Holebas TY !@#@$# pomiędzy GW23-27.

Boro

WBA-tot-EVE-cpl-sto

18 bramek strzelonych najgorszy wynik w Premier League. Z tej mąki, chleba nie będzie.

Swansea

SOT-mci-LEI-che-BUR

Siggy IN? Myślę nad tym poważnie, albo wystawię tego wielkiego Hiszpana w składzie! Coś będę chciał ugrać przy takim kalendarzu. Obrońców sobie odpuszczę…

Chelsea

liv-ARS-bur-SWA-whm

To właściwie sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się do końca następnego tygodnia? 6 pkt z dwóch pierwszych Gw i będzie zamiecione? Dalej to jest opcja na 3 graczy CFC w składzie?

Arsenal

WAT-che-HUL-sot-liv

W tych dwóch meczach u siebie, musimy oczekiwać dużo. Nie może być inaczej. To jest tylko jedne problem,Ibra czy Sanchez na C w tych GW? Poza tym, szukając wrażeń i kolejnych cichych dni z FPL, po Hull sprzedajemy graczy Arsenalu? Tak tylko głośno myślę.

Borunemouth

CPL-eve-MCI-wba-mun

Gdybyś się zastanawiał, kogo sprzedać? To już wiesz, u mnie Stanisław leci po najbliższej kolejce.

WHU

MCI-sot-WBA-wat-CHE

ok, czekam co zrobi Antonio albo Andy C. Miałem kupować, ale jeszcze się zastanowię nad tymi panami w formie z przeciętnym kalendarzem.

Hull

mun-LIV-ars-BUR-lei

Sunderland

TOT-cpl-SOT-eve-MCI

Chociaż sprawiedliwie, dwie drużyny walczące o awans mają równie słaby kalendarz. Pytanie jest jedno, czy to już jest ten moment sezonu w którym to zawodnicy Sunderlandu zaczynają grać w piłkę? Czy jeszcze poczekają ?

Liverpool

CHE-hul-TOT-lei-ARS

Cóż, bywało lepiej z kalendarzem. Hull na wyjeździe a poza tym? Pora opuszczać statek LFC czy panowie zostają? Ja z Lallaną chyba się ewakuuje w lepsze rejony FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *