Home PRESEZON TRANSFERY Robert Snodgrass piłkarzem Hull City

Robert Snodgrass piłkarzem Hull City

1
0

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”]Robert Snodgrass, jeden z moich ulubionych zawodników w Fantasy Premier League zostaje w grze. [/mks_dropcap] Po spadku Norwich do Championship, Steve Bruce wyłożył trochę gotówki na stół i Robert Snodgrass ponownie będzie mógł łatać naszą dziurę w budżecie. Moje #dziwneprzeczucie będzie aktywne w nowym sezonie i nie zawaham się go użyć, przy odpowiednich okolicznościach.

Poprzedni sezon w wykonaniu Snodgrassa to 6 bramek i 2 asysty, do tego w Norwich wykonywał rzuty rożne i wolne. Nie wiem czy będzie również tym się zajmował w Hull, ale jest to jedna z pierwszych rzeczy jakie sprawdzę w statystykach meczu otwarcia przeciwko QPR na wyjeździe.

 

Jak widać na załączonym obrazku, Robert Snodgrass jest 2 zakupem Hull City przed sezonem. Pierwszym był transfer definitywny na jaki zdecydował się Jake Livermore. Livermore przechodząc z Tottenhamu był najdroższym transferem Hull City, był ponieważ teraz Robert Snodgrass jest najdroższym transferem Hull. Najwyższa cena jaką w Hull zapłacili za zawodnika wynosi 8 mln funtów.

 

Trzecim transferem który ma wspomóc Hull City w walce w Europie jest Tom Ince. Tak syn słynnego piłkarza który miał byc tak samo słynny jak ojciec i zaczarować świat Premier League w Crystal Palace też przenosi się do Hull. W pierwszym meczu dla Palace strzelił bramkę i miał asystę, rzuciło sie na niego wielu graczy po czym nie zdobył już nic poza pkt za grę. Teraz będzie miał przed sobą cały sezon w Hull City, chociaż w na początku wakacji pojawiła się informacja że będzie grał w Interze Mediolan…

Może nie na początku sezonu ale pewnie z upływem sezonu jeden z tych zawodników znajdzie się w naszym składzie. Chociaż patrząc na skład Hull City to wybór w ofensywie będzie jednym z ciekawszych w Fantasy Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *