Home PRESEZON TRANSFERY Pierwsze transfery Ricky van Wolfswinkel i Ravzan Rat

Pierwsze transfery Ricky van Wolfswinkel i Ravzan Rat

0
0

Lubie transfery do Premier League, wiekszośc z nich okazuje się strzałami w dziesiątkę. Moje dwa ulubione ostatnimi czasy to Benteke i Lukaku. Czekam już z niecierpliwością kogo dostaniemy w tym sezonie…na dziś mamy już zaklepane dwa nazwiska Razvan Rat przechodzi do WHU a Ricky van Wolfswinkel do Norwich. Dodatkowo do Liverpoolu przechodzi Kolo Toure.

Razvan Rat (WEST HAM UNITED) przechodzi z Schahtara Donieck do West Hamu za darmo. Rumun podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia. Przez 10 ostanich lat gry w Doniecku Rat zdobył bardzo duże doświadczenie na arenie międzynarodowej, wygrał 7 razy wygrał Ligę Ukraińską, cztery razy zdobył Puchar Ukrainy a w 2009 roku podniósł Puchar UEFA, łącznie zaliczył na Ukrainie 248 meczy.

Sam Allardyce postanowił wzmocnić obronę doświadczeniem:

allardyce rat

I’m hugely happy that we’ve got a player of his experience and his character. He’s been playing Champions League football this year and at the highest level for many years. Shakhtar had offered him a very good contract, but his ambition was to come and try his abilities and skills in England.He speaks perfect English, which he taught himself, and that shows the discipline and the character of the man. Discipline, character and ability are the three big things in the Premier League, and with a little bit of adjusting, we’ll see him early on in the season giving hopefully his best performances for West Ham

To teraz będzie zagłostka kto zagra na lewej stronie West Hamu, Rat,
Demel czu O’Brien?

Patrząc na statystyki to Rat nie będzie dużym wzmocnieniem ofensywy WHU, do tej pory zagrał około 400 meczy w piłce seniorskiej i strzelił 17 bramek. Będzie za to ciekawym rozwiązaniem do obrony, pod warunkiem że będzie TANI, patrząc na obrońców WHU należy pamiętać że stoi za nimi Jääskeläinen…

Ricky van Wolfswinkel (Norwich) i robi się ciekawie?

Holenderski napastnik jest najdroższym transferem w historii Norwich City, jego transfer kosztował 8,8 mln funtów. Czy to dużo za napastnika który w poprzednim sezonie zdobył 20 bramek w 41 meczach dla Sportingu Lizbona? Że nie był to wypadek przy pracy świadczy fakt że sezon wcześniej miał 25 bramek w 47 meczach.

Jeżeli twój najlepszy napastnik ( HOLT) zdobywa 8 bramek to pierwszym transferem powinien być właśnie taki transfer. Młody zawodnik który już pokazał że potrafi grać na wysokim poziomie.

Oddajmy głos zawodnikowi:

Ricky van Wolfswinkel

Some people may see my transfer as a step back. But the Premier League is bigger than the Portuguese league. Life is good in Portugal, but the football has to be on a certain level too. Sporting ended this season as seventh in the league. The club has not won prizes for many years. Sporting remains a big club of course, but especially because of its history.

teraz robi się ciekawie, jak  Ricky van Wolfswinkel widzi swoje miejsce w skłądzie?:

Norwich is a small club compared to Sporting, but also a friendly club with a beautiful stadium and good fans. That suits me. The manager said I will be his number one striker. I know I have to battle for it, but it’s always good to get the confidence.

Czy  Ricky van Wolfswinkel podąży drogą Lukaku i Benteke? Na dziś ma na pewno łatwiej, Tamci dwaj musieli walczyć o swoje miejsce w składzie gdzie była/jest konkurencja, Holender dostaje miejsce w pierwszym składzie od ręki. Pozostaje pytanie na ile go wycenią? jak dla mnie powinien być  poniżej 7 mln może nawet poniżej 6,5 mln a wtedy można się zastanowić czy ryzyko się opłaci.

Chcesz sprawdzić jak radzą sobie w meczach przedsezonowych? Kliknij  Razvan Rat i Ricky van Wolfswinkel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *