Home PRESEZON TRANSFERY Osvaldo partnerem Lamberta

Osvaldo partnerem Lamberta

1
0

osvaldo southampton

Osvaldo to potężne wzmocnienie Southampton, nic dziwnego że Pochetino zdecydował się na kolejny rekordowy transfer tego lata, Włoch kosztował ich około 15 mln funtów.

Od 3 sezonów Osvaldo zdobywa ponad 10 bramek na sezon! W tym ostatnim zagrał dla Romy 29 meczy ligowych i zdobył w nich 16 bramek.

Osvaldo jest napastnikiem który praktycznie nie ma asyst w sezonie, 2-3 w rozgrywkach. Fajny cytat z konferencji prasowej

“It’s a very important year for me and I want to score a lot of goals in order to get into the Italian national side for the World Cup. I want to do well for the club in a personal sense but also a collective one by helping the club out as much as I can.”

Pytanie kto straci miejsce w podstawowym składzie?Chyba Rodriguez będzie musiał poszukać szansy wchodząc  w drugich połowach meczy. Jeżeli Lambert ma miejsce w pierwszym składzie to jak może namieszać nam Osvaldo? Teraz podania nie muszą być skierowane do Lamberta, można wybrać kolega Włocha Osvaldo który już od dziś prezentuje swoje umiejętności na treningu Świętych.

Dodali już cenę, koszt zakupu Osvaldo to 8 mln FPL. W miarę rozsądnie, może nawet bym się skusił na niego. Wszystko w nogach Lukaku którego sprzedało już ponad 50k graczy!!! jeszcze chwila i jego cena spadnie w banku pusto i dupa będzie z transferu Włocha do mojej ekipy :/

Jeden komentarz

  1. The Fenomeno

    23 sierpnia, 2013 at 7:17 pm

    Mocno się zastanawiałem, czy go nie kupić zamiast Lukaku, ale zobaczymy czy wyjdzie w pierwszym i przede wszystkim co pokaże, jakimś supersnajperem nie jest, chyba trochę za dużo kosztuje.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *