Home PRESEZON TRANSFERY Graziano Pelle dołączył do Koemana

Graziano Pelle dołączył do Koemana

1
0

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”]W ciągu tygodnia dziura po sprzedaży dwójki ofensywnej Southampton wydaje się zasypana. [/mks_dropcap] Do Tadica który ma być zastępstwem dla Lallany dołączył Graziano Pelle środkowy napastnik Feyenordu który powinien wypełnić lukę po Lambercie. Holender nie zdaje sie na przypadek i przy wyborze środkowego napastnika, zapewne jedynego jakim będzie grał wybrał człowieka którego prowadził dwa lata w Feyenordzie. Graziano Pelle zdobył 50 bramek w 57 meczach. Jest moc!

 

Koeman nie potrzebował skautów, filmików na yt czy danych z optastats. On doskonale wie kogo kupił a co ważniejsze wie jak zmotywować Graziano Pelle do bardzo dobrej gry. Z zawodnika zdobywającego 14 bramek w 78 meczach dla Alkmaar w ciągu dwóch sezonów zrobił zawodnika który zdobywała 0.88 bramki na mecz.

 

Kiedy przeglądasz jego statystyki mecz po meczu masz wrażenie że patrzysz na staty RVP sprzed dwóch sezonów czy z pierwszego United albo ostatni sezon Suareza. Nie wiem jakie były kursy na to że Graziano Pelle zdobędzie bramkę dla Feyenordu w kolejnym ligowym meczu ale nie wydaje mi się żeby było to więcej niż 1,5.

Metr 93, tyle wzrostu ma Włoch, pierwsza myśl? Kolejny Peter Coruch? Patrząc na filmiki w YT nie wydaje mi się aby to skojarzenie było najlepszym skojarzeniem. Oczywiście widać na nich że głową grać potrafi co tylko może cieszyć ale potrafi z piłka przy nodze zrobić więcej niż cały zespół Stoke dwa sezony temu.

Tak jak pisałem na początku, dziura w Southampton została zasypana. Sciągnięto dwoch bardzo dobrych zawodników. nie znam się na Eradivisie, pewnie zatrzymałem się gdzieś w okolicach Iwana w Psv albo Mido w Ajaxie ale wydaje mi się że w ciągu tygodnia do Southampton trafiło dwóch najlepszych zawodników z ligi holenderskiej. Sprzedaż Lovrena czy Schneiderlina nie musi być takim złym pomysłem…widać że Koeman wie na kogo wydać pieniądze z transferów.

Ciekawe jaką ceną ustalą w Fantasy Premier League? 7 i pół miliona? 8? Chyba w podobnej zaczynał Bony sezon w poprzednim sezonie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *