Home PRESEZON TRANSFERY Dempsey odchodzi do MLS

Dempsey odchodzi do MLS

0
0

dempsey seatle

 

Clint Dempsey, jeden z moich ulubionych zawodników Premier League odchodzi z Tottenhamu i od tego sezonu bedzie grał w MLS dla klubu Seattle SuperSonics Sounders.

Poniżej oświadczenie Tottenhamu w sprawie transferu:

The United States international returns to MLS after making 43 appearances and scoring 12 goals in our colours following his signing from Fulham last summer.

We wish Clint every success for the future.

Dosyć zwięźle bym powiedział…dla mnie był mega zawodnikiem w Fantasy Premier League. W marcu sezonu 2010/2011 miałem go na kapitanie w podwójnej kolejce, w drugim meczu jak już byłem w dużej dupie strzelił dwa gole. Uratował mi tamten sezon, w kolejnym jego cena była już duża wyższa. Coś w podobie jak teraz Michu…ale też dawał dużo radości. Super miał ten ostatni sezon w Fulham. Jego 17 bramek i 7 asyst przekonało Tottenham żeby go zakupić. Przy okazji kupili jeszcze kilku pomocników a tym najważniejszym i tak był Bale.

Dempsey nie mógł odnaleźć się w nowej roli. Słaby ten ostatni sezon w wykonaniu Amerykanina w Premier League, na tym samym poziomie w kadrze….przekombinowali z transferami w Tottenhamie. Ciekawie też robi się w tym Londynskim klubie. Odchodzi Dempsey, odejdzie Bale bo w końcu Perez wyłoży 150 mln Euro. Kto tam będzie ciągnął grę? Lennon, Sigurdsson? Soldado o którym pisałem ostatnio? a może powracający po wypożyczeniu z QPR Townsend?

Szkoda że odchodzi, mógłby wrócić do Fulham gdzie grałby podwieszony za Berbatovem. Fajnie by to mogło wyglądać :/ Dempsey ma mieć podobno pensję na poziomie tej jaką miał Beckham w LAGalaxy. Tak wyglądała prezentacja Dempseya w Seattle:

Pierwszy komentarz pod filmem:

Who would’ve thought back in 1996, that just under almost in two decades that there was gonna be a moment when a soccer team in America would pack a stadium to welcome a great American player back to America like a rockstar? Man, how things have changed since then. Just like Klinsy said, „American soccer is unstoppable and it will only keep growing”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *