Home PRESEZON TRANSFERY Ake wraca do Chelsea

Ake wraca do Chelsea

0

Jedna z tych historii , o których człowiek nawet nie pomyśli. Ake powrócił z wypożyczenia do Bournemouth i już dziś, możecie go znaleźć w koszulce Chelsea.

Ake, swoimi występami w Bournemouth, nie tylko zasłużył na powrót do Londynu. Wybiegał sobie również 10% posiadania w FPL. Nie jest to posiadanie z drużyn zombie…od GW12 zakupiło go 333k graczy. Nie ma się czemu dziwić, zdobywał bramki, zaliczał CS, do tego kosztował bardzo mało kasy. Nic tylko brać.

Przed GW20 , kupiło go 80k graczy, kalendarz mówił że warto a pewnie większość z tych zakupów to te przy wildcard active. Życie spłatało figla i Ake z podstawowego zawodnika Wisienek, zostaje rezerwowym Chelsea. To może być bardzo duży kłopot dla składów, gdzie Ake był jednym z trzech 3 grających obrońców a tych dwóch pozostałych po 3.9, bez szans na grę. Wszytko dopięte do ostatniego funta i teraz , jak żyć?

Występy w podstawowym składzie Chelsea? Kontuzja kolegów z obrony, to jest oczywista przepustka do pierwszej XI. Pozostaje również opcja delikatnych zmian w ustawieniu Chelsea. Moses idzie na ławkę, Azpi na jego miejsce w pomocy a Ake w miejsce Azpiego. Realne? Ake wrócił do składu Chelsea, wszytko jest realne.

Gdyby okazało się, że Ake wywalczył miejsce w pierwszym składzie, to będzie duża , bardzo duża zmiana w grze. Dostaniemy obrońce za 4.3-4.2? który ma bardzo dużą szansę na CS co kolejkę. Nic, tylko brać.

Co w Bournemouth?

Kalendarz mógł podpowiadać, że kilka CS wpadnie w najbliższych GW. Właściwie, to bez Ake i bez Francisa, mecz z Hull to prezent dla posiadaczy Snodgrassa.

Francis wraca na GW23, do tego czasu do składu wejdzie Pan Smith i Pan Smith? Adam zostanie na dłużej na prawej stronie, Francis po powrocie do środka obrony? Jeżeli znajdzie się miejsce dla Smitha za 4.0 to będzie miła niespodzianka na początku roku.

Zostaje jeszcze taka niemiła sprawa …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *