Home PRESEZON Teams selected by %

Teams selected by %

4
0

Do rozpoczęcia sezonu Fantasy Premier League zostało jeszcze 17 dni przez które w naszych ekipach przewinie się znowu stu zawodników to możemy zerknąć jak ułada się % zawodników na dziś w #FPL. Cały czas jestem zdziwiony bardzo wysoką pozycja jaką ma Remy ale po kolei.

Chociaż może nawet nie Remy, Howard ( 25,2 %) jest najczęściej wybieranym bramkarzem w FPL. Ja wszystko rozumiem, że World Cup. Że te wszystkie obrony ale naprawdę? Howard z takim kalendarzem jest najczęściej wybieranym bramkarzem…chyba za bardzo wzięli sobie do serca to hasło reklamowe.

Drugi jest Krull ( 22,6% ) i tutaj jak najbardziej zgoda. Tani 4.5 z dobrym kalendarzem. Tak jak napisał Garret w 2 na 4 . TOP3 zamyka Myhill który jest najtańszym bramkarzem 4.0 ale w poprzednim sezonie zgarnął 43 pkt więc teraz wszyscy myślą że może być podobnie. Niżej podpisany spoglądając na swój zespół również wypatrzy tego bramkarza na swojej ławce rezerwowych. DeGea ( 16,0 %) na 4 miejscu i tutaj również jestem na TAK. Tak jak pisałem…z dwóch bramkarzy Chelsea to Courtois ( 12,7 % ) ma większe poparcie w świecie FPL. Mimo odejścia Vorma Fabiański nie stał się rozchwytywanym bramkarzem, ma 1,1%.

Ktoś szukał obrońców za max 4.5 mln? w TOP10 wybranych do tej pory mamy 3. Vlaar ( 24,8 %) za 4.5 mln, Bruce ( 20,6 5) 4.0 mln i Cameron 😛 ( 16,7 %) za 4,5 mln. Zakładam że wielu graczy uznało iż ci Panowie będą grali i to na nich warto wydać „resztki” z budżetu. Transfery solą FPL. Trzech obrońców którzy zmienili kluby na lepsze jak widać są bardzo kuszącym kąskiem do naszych składów w FPL. Chociaż żeby od razy Shaw ( 30,7 % ) na pierwszym? Gościu miał dwie asysty w poprzednim sezonie. Debuchy ( 23,1 %) nawet przy transferze Chambersa wydaje się pewniakiem w składzie Arsenalu. Może i mi uda się uzbierać te 5.5 mln? I oczywiście Lovren ( 18,6 %) 

W pomocy nie ma opierdalania bo też nie może być. 31,5 % wybrało Sancheza do swojego składu Fantasy Premier League. Na dziś nie jestem jednym z nich ale zostało jeszcze 17 dni…dalej w kolejności Barkley 28,1 % , Hazard 23,6% , Ramsey 20,6 % i Yaya 20,4 % zamyka TOP5. Znowu mam ten pot na skroni..nie z gorąca. Ponieważ z tej listy mam tylko Hazarda w składzie. Brakley, Ramsey i Yaya nie są na radarze u mnie i teraz zaczynam się zastanawiać czy dobrze? Z jednej strony cały czas mam przed oczami DREAMTEAM sprzed sezonu czy dwóch gdzie większość z tych zawodników nie grała tak dobrze w olejnym sezonie ale z drugiej. Wszystko kiedyś się kończy.

Sturridge, Rooney, Diego Costa w TOP3 a ja szukam szczęścia przy Joveticu 😛 A tak na poważnie to uda się złożyć sensowny skład z takim napadem. Czy samo posiadanie takiego składu jest wystarczające do wygrania Fantasy Premier League a my szukamy dziury w całym? Za prosto by było wtedy, chociaż nie szkodzi przez kilka dnia z takim atakiem posiedzieć i pomyśleć nad tym…

4 komentarze

 1. Milon

  30 lipca, 2014 at 12:39 pm

  imo słowo klucz to zbalansowany skład , hipotetyczny najdroższy i najmocniejszy atak i słaba pomoc (ze wzg. na brak kasy) da ogólnie mniej pkt niż po 2 zawodników top 5 na każdej pozycji…

  Reply

 2. fleishman

  30 lipca, 2014 at 10:45 am

  ja się skusiłem na tego sancheza, w kazdej chwili mozna go zmienic na ramseya albo na yaya jeśli znowu będzie masakrował
  howard rzeczywiście zastanawiający, mi nawet przez myśl nie przeszedł
  z procentowych obrońców mam tylko debuchego
  Gruwwa, serio jovetić? ja obstaję przy dżeko 😉

  Reply

 3. garret

  30 lipca, 2014 at 10:18 am

  Ramsey must have, nie ryzykuje drugi raz 🙂 Przypominam ile punktowal na końcu poprzedniego sezonu jak powrocil po kontuzji.
  Howard w % to ofiara mundialu ale imo podobnie jak Yaya ich % zależy tez od druzyn zakładanych na szybko z auto-wypełnianiem składu. Benteke jest np. wysoko 🙂
  % to tez podpucha, ostrzegałem np. ze jak Albrghton nie wypali to 10% go sprzeda a posiadacze straca na zawodniku wartym 4.5. Podobnie będzie z obrońcami.
  Vlaar to chyba w obliczu zapowiadanych transferow, kiedyś do United, teraz do Southampton.

  Reply

  • Wilanuf

   30 lipca, 2014 at 1:11 pm

   Byle ten albrajton grał. nie musi nic robić. że by ława nie traciła. a ten Myhil to co on ma robić? nie będzie chyba grał?

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *