Home PRESEZON Shaw wypada na miesiac

Shaw wypada na miesiac

6
0

Jeszcze niedawno siedząc i kombinując skład pomyślałem sobie że dobrze bybyło gdyby przydarzyła się jakaś kontuzja. Akurat trafiła się taka która dużo a nawet bardzo dużo nam pomoże

Jeżeli Shaw ma kontuzję to Ashley Young wskakuje do pierwszej XI. Według nas, nie wiem czy Louis Van Gaal potwierdzi takie założenia do soboty? Ogólnie z obrony możemy uwolnić 6 mln a zakup Younga nie będzie już tak dużym ryzykiem jak jeszcze kilka godzin temu.

6 komentarzy

 1. devious

  14 sierpnia, 2014 at 9:54 am

  W tym sezonie to właśnie przez graczy United limit 3 piłkarzy z jednej ekipy będzie najbardziej „bolał” – rzadko się zdarza, by dało się wcisnąć (i miało to uzasadnienie!) 4 piłkarzy z jednego klubu a w przypadku MU z powodu cen, kalendarza i aktualnej formy – ja bym wcisnął nawet 5 graczy MU do składu…

  No cóż, nie da się – może to i dobrze bo byłoby głupio mieć pół składu z jednej ekipy…

  Reply

  • garret

   14 sierpnia, 2014 at 10:32 am

   W sumie mija mi hype na united. Chciałbym jeszcze zobaczyć tą formę w sezonie. Na razie zastanawiam się czy trzymać obronce United. Young tez mnie wciąż nie przekonal.

   Reply

 2. garret

  13 sierpnia, 2014 at 6:23 pm

  Tyle co tak naprawdę mamy z Younga? Oprócz ceny i formy z pre seasonu. Punktów za CS nie zdobędzie. To wciąż gość bardziej z tyłu niż z przodu. Wciąż nie na 100% w składzie (chociaż teraz na 90%). I zabiera slot united a tutaj wolę chyba Matę.

  Reply

  • gruwwa

   13 sierpnia, 2014 at 6:27 pm

   cena i forma z presezon, 🙂 Mata inna liga w zawodnikach FPL oczywiście. Tylko jak masz Younga to Twój zespół będzie zupełnie inaczej zbudowany niż z Matą za 9 mln. Kwestia wyboru i podjęcia ryzyka.

   Reply

   • garret

    13 sierpnia, 2014 at 6:30 pm

    I taktyki bo nie widzę Younga w roli 4 pomocnika. Co do Maty z Valencią gral znowu po prawej.

    Reply

    • gruwwa

     13 sierpnia, 2014 at 6:35 pm

     zakładam że jeżeli ktoś go kupuje to właśnie na 4-5 pomocnika. Tak jak pisze, kwestia decyzji i ryzyka.

     Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *