Home PRESEZON Laudrup odkrywa karty

Laudrup odkrywa karty

0
0

Został mi jeden dzień do urlopu, jeden dzień dzieli mnie od dwóch tygodni bez głupich spraw które pozwalają mi płacić rachunki. Przez dwa najbliższe tygodnie, jedyne tabelki jakie będę sprawdzał i analizował to skuteczność zawodników ich kalendarz meczy i wypowiedzi trenerów które mogą nakierować mnie na TYCH zawodników na początek sezonu Fantasy Premier League.

Dziś pan Laudrup nie miał wyjścia i musiał odkryć karty, jego Swansea gra w eliminacjach do Ligi Europy.

Przeciwnikiem jest Molde, nie wiem czy łatwy zespół? Co roku przekonuje się że nie ma łatwych przeciwników lub to kłamstwo powtarzane nam przez kilka lat traktujemy jako prawdę oczywista i sami już sobie to wmawiamy?

Swansea wyszła na to spotkanie w takim składzie:

Vorm, – Rangel, Amat, Williams (c), Davies – Britton, Shelvey, Dyer, Routledge -Michu – Bony

na ławce Laudrup posadził : Tremmel, Chico, Taylor, De Guzman, Lamah, Canas, Pozuelo.

Brakuje Pablo Hernandeza a mój faworyt DONNELLY też poza kadrą :/

Vorm wygrywa miejsce w bramce kosztem Tremmela? na to wygląda. W obronie bez niespodzianek, Trzech najlepszych obrońców z poprzedniego sezonu Fantasy Premier League uzupełnionych Amatem który zastąpił lekko kontuzjowanego Chico. Pomoc to zaskakujące dla mnie miejsce na ławce De Guzmana, pierwszy skład dla Brittona (4,5 mln FPL). Jeżeli nie ma Hernandeza to dwójka Dyer, Routledge mają pierwszy skład. Bony na szpicy za nim Michu. Wygląda na to że Laudrup może rotować na dwóch trzech pozycjach.

Ważne że Shelvey w pierwszym…Shelvey który przyszedł z Liverpoolu bo się nie nadawał tam u Laudrupa z tego co widać może się odbudować, dobrą ma cenę 5,5 mln FPL. Koledzy w sieci się śmiali z mojego typu że może byc KIMŚ  w tym sezonie FPL. Jak podliczymy jego pkt na koniec sezonu do ceny to myślę że dostaniemy ciekawy współczynnik. Laudrup uzbierał ciekawą ekipę, która została fajnie wzmocniona w tym sezonie. Powalczą o coś więcej niż 6-8 miejsce w lidze? Myślę że Manchester United nie jest zadowolony że tam jedzie od razu w pierwszej kolejce.

Tak sobie sprawdzam relację live z tego meczu i właśnie Michu czyli w 37 minucie meczu strzelił bramkę.

michu gol malmo

Michu, jak go zmieścić w składzie? zakończyłem wpis o SWANSEA tym zdaniem;

Serce mówi kupuj, rozum mówi nie kupuj. 

Sprawy się skomplikowały trochę od tego czasu, pierwsza kolejka zrobiła się podwójna. Patrzę na mój skład i widzę że zupełnie się popierdoliło od tego czasu. Trzeba mieć TYCH za Chelsea, myślę że Benteke też jest dobrym wyborem na początek…ciekawe że w sondzie która jest cały czas Michu ma 0% dla pytania Ten pomocnik najlepiej wypadnie na początku. Mało osób go kupi jak w poprzednim sezonie, boją się tego kalendarza, cena za wysoka? dlaczego jest tak że im bardziej ogarniasz coś szczegółowo to wiesz więcej a w Fantasy Premier League im patrzę głębiej tym mam wrażenie mniej widzę.  Jeden szczegół więcej, 5 nowych zmiennych które mogą wpłynąć na plus czy minus. Zwariować można 😉

O Bony bramkę strzelił 55 minuta…

bony gol malmo 1

jak nie on to Michu zgubił obrońcę i był na miejscu.O Bony drugą bramkę strzelił 59 minuta.

bony gol malmo 2

HA, w poprzednim sezonie tego strzału Michu nie miał by kto dobić, teraz jest Bony, hmm panie Laudrup jak pan wypadnie w pierwszych meczach? Pogra pan z United i Spurs? Liverpool i Arsenal panu nie straszny? właściwie to Laudrup może przegrać te mecze, ważne żeby Michu/Bony zdobyli bramki, oczywiście jeżeli będą u mnie w ekipie 😉

Na koniec czwarta bramka (Pozuelo):

pozuelo

kolejny mecz bez straty bramki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *