Home PRESEZON Begovic, czyli Stoke

Begovic, czyli Stoke

2
0

Jeżeli Stoke to obrona. To Begovic przyczynił się do 12 czystych kont w poprzednim sezonie. Był taki moment w poprzednim sezonie gdzie Begovic plus dwóch obrońców STOKE dawało min 18 pkt…

begovic_stoke

 

Begovic był najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu i na teraz jest nim cały czas.

Begovic miał najwięcej pkt Fantasy Premier League z całej drużyny Stoke, 144. Drugi był Walters 141 pkt. Walters który mecz z Chelsea zapamięta do końca życia, dwa samobóje i przestrzelony karny…jedyne co dobre to że można go uznać za napastnika Stoke a w FPL jest jako pomocnik. Do tej trójki dochodzi Shawcross, kapitan Stoke zdobył 123 pkt w tamtym sezonie.

Do teraz taktyka Stoke, nie stracić bramki. Może się uda coś strzelić. Wrzucimy piłkę  w pole karne, najlepiej z autu a w polu karnym będzie Crouch który strzeli coś z główki a jak nie to zamieszanie w polu karnym i dobitka Waltersa. Ciekawe czy coś się zmieni teraz za sprawą zmiany trenera? Od tego sezonu taktykę oznajmia w szatni Mark Hughes

mark hughes

Czy coś się zmieni? przy takim składzie personalnym Stoke chyba nie. Pierwsze transfery Hughsa to…..dwóch obrońców, Marc Muniesa i Erik Pieters. Cena za tych dwóch nowych zawodników, 5 mln FPL.

Muniesa, środkowy obrońca; przyszedł z rezerw FC Barcelony, podpisał 4 letnią umowę i najprawdopodobniej ma najlepszą technikę ze wszystkich zawodników Stoke w tym momencie.

Pieters; co można napisać o zawodniku który poprzedni sezon spędził poza grą z powodu kontuzji? Napisze że ma 33 występy w reprezentacji Holandii.

Podsumowując, trafić zawodnika Stoke z pomocy lub ataku kótry bedzie seryjnie zdobywał pkt może okazać się niemożliwe. Właściwie to jest niemożliwe. Obrona też lekko nie będzie miała, z pierwszych 5 meczy dwa to wyjazdy na Anfield i Emirates a u siebie były klub Hughes Manchester City. Begovic z obrońcami są w stanie zachować wtedy czyste konto?

 

2 komentarze

 1. POKA

  17 lipca, 2013 at 6:41 pm

  A gdzie poszedł poprzedni trener Stołków? Pytam bo Urban mnie już zaczął wkurwiać :/

  Reply

  • GRUWWA

   17 lipca, 2013 at 6:43 pm

   odpoczywa, czeka na posadę w Sunderlandzie. Podobne barwy i stroje tez w pasy 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *