Home PRESEZON AS Trencin 0-0 Hull

AS Trencin 0-0 Hull

0
0

Hull jako pierwszy zespół przed starem sezonu Premier League uchylił rąbka tajemnicy. Dowiedzieliśmy się jak może wyglądać skład Hull na początku  sezonu. Pierwszy mecz pre-sezon kiedy można było zrobić tylko 3 zmiany. W związku z tym i jakieś wnioski można wyciągnąć.

Chociaż dla całego piłkarskiego świata najważniejszy był ten moment meczu kiedy Huddlestone przestrzelił karnego

To dla nas tez już nauka płynie że to właśnie Huddlestone ma wykonywać karne a nie Long czy Snodgrass. Chyba że po tym fakcie to się zmieni?

Skład Hull w meczy vs Trencin;

McGregor ;

Davies , Bruce , Chester ;    

Livermore 

Elmohamady , Huddlestone , Meyler  (Snodgrass ) , Rosenior ;

Aluko  (Ince ), Long  (Jelavic)

   Bruce w swoim 100 meczu jako menadzer Hull zdecydował się na taktykę 3-5-2.  Do bramki Hull po kontuzji wrócił McGregor ( 5.0 mln), obronę tworzyła trójka Davies ( 5.0 mln), Bruce ( 4.0 mln ) i Chester ( 4.5 mln). Podobno Bruce zagrał najlepszy mecz z tej trójki a trzeba pamiętać że do drużyny wróci Figueroa ( 4.5 mln ) który odpoczywa jeszcze po World Cupie. Nawet w takim Hull, przepraszam za wyrażenie, będzie nas dręczyła niepewność który w tej 4 wyjdzie w pierwszym.

Środek pomocy to Livermore, Huddlestone ( 5.5 mln) i Meyler. Na skrzydłach grali Elmohamady ( 5.0 mln) i Rosenior  ( 4.5 mln).  Liam Rosenior wydaje się najciekawszą opcją. Obrońca budżetowy który gra w pomocy. Czyli nie oczekujemy od niego CS, co może się zdarzyć tylko czekamy na asysty lub bramki bo gra bliżej bramki przeciwnika. W poprzednim sezonie 1 gol i 2 asysty. Do tego 19 stworzonych szans. Za 4.5 mln, wydaje się bardzo ok.

Bruce zdecydował się wystawić w ataku Aluko i Longa. Long wywalczył karnego. Czemu nie grał Jelavic? Wydaje mi sie że przez World Cup. Z ławki na 25 minut meczu wchodzą Snodgrass i Ince. Wielu spodziewa się że będą grali w pierwszym. Mi się wydaje że Snodgrass w rewanżu zagra w pierwszym. To on będzie grał w środku za plecami mając dwójkę byłych zawodników Tottenhamu. Ince będzie musiał mocno walczyć o pierwszy skład Hull. W tym meczu Bruce nie skorzystał z tych graczy, Harper, McShane, Boyd, Sagbo.

Nie ma statów z tego meczu, 3 runda eliminacji to troche za nisko aby cały sztab ludzi analizował mecz. Za tem takie staty musza nam wystarczyć

i oczywiście skrót meczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *