Home PROSPEKT PROSPEKT GW9

PROSPEKT GW9

1
0

Dawno nie wrzucałem tego posta a przed najbliższą kolejką Fantasy Premier League są ciekawe nazwiska. Kryteria? max 1 gol lub 1 asysta min 5 strzałów lub 5 sytuacji stworzonych. Wszystko to w ostatnich 4 kolejkach. Z tego jest jeden ciekawy wybór na kapitana…

Te ciekawe nazwiska to Sterling, Downing, Morrison, Blind i Mane. Zanim przedstawię ich liczby z ostatnich 4 kolejek. Najpierw rzut oka na to co zrobili przez cały sezon 2014. Mane w danych ma 0 bramek a przecież wiemy że strzelił ostatnio.

prospekt gw9

Szkoda że Sterling podaje do Mario zamiast do Suareza albo Stu. Wydaje mi się że wtedy byłoby więcej asyst na jego koncie. Właście to jestem o tym przekonany. Downing zaskoczył wszystkich swoją formą w tym sezonie, przy takiej cenie jaką ma jest to atrakcyjna opcja do naszej pomocy. Trochę jestem zaskoczony że Blind się znalazł w tym towarzystwie, w poprzednim sezonie miał jedną bramkę w Holandii. Teraz już strzelił jedną bramkę, ma potencjał na więcej. Mane ma dopiero 3 mecze ale już jest fajnie. Na koniec Morrison w WBA, jeżeli nie Berahino to może ten?

Sprawdźmy jak wyglądają ich liczby w ostatnich 4 kolejkach.

[table id=9 /]

Sterling; mecz z Hull na Anfield to może być ten moment kiedy liczby jakie robi młody anglik przełożyły się na coś więcej niż bramka i asysta w ostatnich 4 meczach ( według OPTASTATS). Coś mi się rzuciło w oczy że BR rozważa wystawienie Sterlinga na pozycji napastnika. Jeżeli ma taki plan to oby zrobił to teraz, Hull w ostatnich 5 meczach tylko raz zachowało CS w innym wypadku tracili min 2 bramki. Kolega Adrian uważa że to dobry wybór na kapitana w tej kolejce, i coś w tym jest.

Downing; jak dużo w ofensywie jest w stanie zrobić WHU przeciwko City? Jeżeli zachowają swoją skuteczność to z ostatnich spotkań to bramka lub dwie jest w ich zasięgu. Duża szansa że to właśnie Downing zaliczy asystę przy tych bramkach. Bardzo ciekawie wyglądają jego wrzutki w pole karne, aż 34 sztuki. Mecz z City to pewnie max 1 asysta lub 1 gol ale przy takich liczbach i jego nadchodzącym kalendarzu jest potencjał na coś więcej niż asysta w meczu.

Morrison; kiedy myślimy o WBA to od razu do głowy przychodzi Berahino ewentualnie Wisdom. A jest taki gośc który tam dopiero może zaistnieć patrząc na te liczby. Może ma mało strzałów za to z dobrą skutecznością. Jak to z takimi typami bywa, raczej nie kupimy jeżeli nie strzeli/asysstuje najpierw. Najlepiej jeżeli zrobi to w 3 z 4 meczy 🙂 Jeżeli ktoś zauważył że WBA ma dosyć ciekawy kalendarz i szuka pomocnika z tego zespołu to może byc dobry wybór.

Blind; nie ma Rooneya, Falcao nie strzela, tak samo RVP. W United strzelają pomocnicy. Gdyby seryjnie robił to Mata a nie tylko ADM to 15 bramek z tego seoznu United byłoby bardzo dobre dla nas. Jest inaczej, bramki zdobywają Fellaini czy Herrera. To i Blind strzelił swoją bramkę. Na początku myślałem że to przypadek, oddał jeden strzał i wpadło. Jak widać tych strzałów jest więcej tylko słaba skuteczność nie zmienia och w bramki. Przyznam że bardziej oczekiwałem asyst od niego niż bramek. Może i one przyjdą w najbliższym czasie?

Mane; nie tylko Tadiciem czy Pelle Southampton żyje. Jeżeli szukasz różnicy do swojego zespołu to Sadio Mané jest jedna z lepszych propozycji w tym momencie. 3 mecze, 1 bramka i 1 asysta. Chociaż 3 mecze to trochę za dużo powiedziane. 183 minuty, czyli wychodzą 2 pełne mecze. Nie zdziwię się, jeżeli przy takich liczbach zgarnie nasze punkty które mamy już zapisane dla Tadica i Pelle.

Jeden komentarz

  1. Oskar

    25 października, 2014 at 8:04 am

    Niezłe statystyki ma Mane. „3 mecze, 1 bramka i 1 gol” 😀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *