Home NOTATKI Notatki GW5

Notatki GW5

0
0

Cierpliwość, kilka sezonów temu, kiedy mój czołowy/najdroższy pomocnik świeciłby się na czerwono to sprzedałbym go w cholerę. Liczyło się tylko tu i teraz. W obecnym sezonie, przed GW5 nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Nie myślałem o tym dłużej niż minutę, chociaż właściwie tyle myślałem. Lepszy Silva w składzie z szansa że zagra za tydzień niż Silva poza moim składem. W takiej kolejce mógłbym wybrać źle albo bardzo źle z nowym zakupem.

Przed kolejką zastanawiałem się, czy po raz kolejny zostanę skarcony przez to trio?

monk gomis ayew

Jak co sezon w Swansea, do czasu Michu mamy jakiegoś zawodnika który musi być w naszym zespole. Teraz jest to ktoś z dwójki Ayew Gomis. Gomis szedł cały czas w górę, bramka co kolejka. Wiadomo że nie może to trwać wietrznie, zadziwiające że 329k graczy liczyło na to że po raz 5 z rzędu zdobędzie bramką. Chęć zysków przysłania myślenie. Bramki nie zdobył ale dwa strzały były celne. Ayew tym razem bez strzału w całym meczu, za to miał 2 sytuacje stworzone. Liczyłem że przy takim wyniku, pójdą gdzieś w zapomnienie…niestety już w niedzielę ich cena podskoczyła o 0.1, a ja muszę spokojnie czekać z decyzją do piątku( teraz konferencję pokazały że warto poczekać na wieści z szatni przed transferami ).

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Aha, w związku z tym że nie sprzedałem Silvy to mam 2FT na GW5. Co najfajniejsze w tej sytuacji, mam kogo sprzedać. Pożegnam się z Ramseyem, miał być różnicą w moim zespole i był. Zupełnie nie widoczny, szkoda dla niego miejsca w pierwszym składzie. Dobrze że ten sezon wygląda tak jak wygląda i tych kilku słabych zawodników nie są aż taką kulą u nogi jak by się mogło wydawać. W każdym razie, tak w pewnym momencie meczu Arsenal Stoke wyglądała sytuacja na boisku.

ars sto

Tylko 2 strzelone gole? słabo, bardzo słabo po stronie Arsenalu. Dobrze że mam takiego Ramseya którego bez żalu sprzedam. Sanchez to musi być ból dupy w tym momencie. Podobnie jak Hazard. Nie wiem po co CFC wrzuciło taki obrazek

Tak wiemy że biega po boisku, daje mniej w tym sezonie FPL niż Obi-Mikel.

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Co zrobić z Barkleyem? Patrzymy na kalendarz swa,wba,LIV,MUN,ars i właśnie po spotkaniu z Arsenalem ma zdecydowanie ciekawszy kalendarz czy też patrzeć na to co robi tu i teraz? Czekanie do GW11 może okazać się bardzo kosztowne. Na razie tylko tyle. Temat raczej do rozwinięcia.

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Podobnie jak ten gość

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

5 sytuacji stworzonych przez KdB, z czego jedna…tylko Jesus wie dlaczego nie zamieniła się na bramkę

10 mln, czyli praktycznie tyle samo co Silva, tylko posiadanie 1.7%. Jeżeli jest jeszcze ktoś kto nie ma pomocnika Manchesteru City to można zaryzykować. Chociaż to może nie chodzić o pomocnika City, może bardziej chodzi o to że mamy już 3 zawodników City w naszych składach. Na teraz przydałby się Hart w bramce, Kolarov i Sagna/Kompany do tego Silva i Sterling, kończąc na Kunie. Jak to w FPL bywa, pewnie kilka osób przed GW5 miało w składzie Silva/Sterling/Kun na C. 3 zawodników City to minimum, wiadomo że nie będzie tak przez cały sezon ale kalendarz wygląda tak a nie inaczej to 3 jest must have.

Aha, prawie zapomniałem o tym zawodniku.

Selected by:0.0%, Value:£4.9m gdyby tak się z niego zrobił drugi Kane…kontuzja Aguero i co kupujemy ? 🙂

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Jeżeli mamy problem aby wybrać tylko 3 zawodników z City to podobny problem jest z zawodnikami Leicester. Mahrez niszczy system, mógł dołożyć bramkę. Tyle osób by się ucieszyło.

17 sytaucji stworzonych w meczu przeciwko Aston Villi to jest taki sam wynik jak Machester City i 5 sztuk mniej niż Arsenal. Super sie ogląda ten zespół. Ich seria jest bardzo imponująca, wszytko idzie w dobrym kierunku. Szkoda że funt po tyle bo zrobiłbym zamówienie koszulki w dniu dzisiejszym a tak spokojnie poczekam na SALE. Będzie dobra pamiątka po tym sezonie. Tylko jakie nazwisko wrzucić na koszulkę? Mahrez/Vardy/Albrighton czy Wasilewski? Dużo punków przed nami, szkoda że punkty Mahreza nie robią różnicy, chyba że wstawisz go na C. Wtedy jest fun, wtedy nie chcesz żeby czas tak szybko biegł do końca meczu.

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Czy jeszcze ktoś w tym momencie

Benteke vs united

pomyślał aby Benteke się nie ośmieszał? Tylko z godnością zniósł porażkę…chwilę później cieszyłem się z jedynej bramki w tej kolejce FPL, jaką zdobył mój zespół.

Pamięta ktoś post Garreta w którym wrzucił fotę Benteke z szalikiem LFC? Nic się nie zmieniło, Benteke nie ma wsparcia kolegów z pomocy.

Liczę na to że przeciwko Norwich coś się zmieni. Już taki jeden w czerwonej koszulce karcił kanarki a Benteke tez ma przeciwko nim dobra statystykę.

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Pytanie mam do 22,3% graczy FPL, długo jeszcze wytrzymacie w składzie z tym zawodnikiem? 4 strzały w światło bramki w tym sezonie…

kane

[mks_separator style=”dashed” height=”3″]

Jaki mamy sezon? Aguero/Sanchez/Hazard/Kane z bramką co kolejkę, NUDY! Tak drodzy Panowie i Panie. To byłby bardzo nudny sezon a teraz mamy tak że najbliższa kolejką będzie równie zaskakująca jak ta i 4 wcześniejsze. Od kiedy pamiętam, każdy sezon FPL różnił się od siebie. Ale w taki jak ten to chyba jeszcze nie grałem. Zapowiada się najciekawszy w jakim grałem. GW5 to jak na razie awans o 200k w klasyfikacji generalnej, a tylko Benteke trafił do bramki przeciwnika. Cóż, trzeba brać to na klatę wszystko. Hasło z naszej cegiełki jeszcze bardziej aktualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *