Home LIGA LIGA FANTASYPL.PL GW7

LIGA FANTASYPL.PL GW7

0
0

Kolejka w której 144 drużyn zrobiło HITa, od 4 do 20 pkt. Najwięcej od początku sezonu w lidze Fantasypl.pl, co jeszcze zadziało się podczas 7 kolejki?

TOP3 ligi

Liderem ligi pozostała ekipa TomatoSoup4ever 75 pkt…Sanchez na C, ALL OUT ATTACK PLAYED a do tego -8 z transferów (Payet/Martial/KDB) spłacili się prawda? Na koniec jest 14 pkt przewagi nad drużyną, Skorodecki!. 55 pkt w tej kolejce, Rooney na C , plus Mata. Udało się utrzymać drugą pozycję. Po awansie o 12 pozycji, na 3 miejscu ląduje drużyna Marphy’s Team 71 pkt. Sanchez w składzie ale najważniejsze że w poniedziałek byli Lukaku i Dawson. Ta para przyniosła 23!

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Chips

21 mniej Wildcard do wykorzystania po tej kolejce. Największa ilość punktów zanotowała drużyna Broken Flowers 64 pkt i awans o 30 pozycji na miejsce 29. Generalnie, ta kolejka nie była za bardzo szczęsliwa dla tych którzy zagrali WC, tylko 8 z nich miało lepsze miejsce w lidze na koniec kolejki. 6 x Triple Captain , z jakim skutkiem? 5 x Martial na C, raz Rooney, raz na VC Sanchez 😛 All Out Attack użyte 13 razy a Bench Boost razy dwa.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

TC

Jak już pisałem na wstępie, dużo minusów było w tej kolejce. 144 ekipy musiały/chciały zacząć GW7 mając -4 i więcej na swoim koncie. Jak to się opłaciło?

-4 70 spadków, 2 bez zmiany , 41 awans
-8 11 spadków, 3 bez zmiany , 7 awans
-12 6 spadków
-16 3 spadki
-20 1 spadek

Z jednej strony lider ligi robi -8 i ma super wynik, z drugiej tylko 33% drużyn zalicza awans jeżeli weźmie HITa. Brać czy nie brać? Jak dla mnie pytanie pozostaje cały czas otwarte.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Dwie najlepsze drużyny GW7

Moneyball – 86 pkt

Pionki – 86 pkt

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Najdroższą drużyną w lidze są Krynickie Rysie, 103,7 mln.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Na koniec, taka mała ciekawostka. Ile razy kusiło żeby skasować konto? Mnie raz, ale jest taki jeden kolega który nie wytrzymał i odszedł. Drużyna nazywała się T0o Late, jak widzicie drużyna jest „aktywna” ale pkt liczą się tylko w ligach H2H. Nawet z sensem to jest zrobione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *