Home LIGA LIGA FANTASYPL.PL GW6

LIGA FANTASYPL.PL GW6

0
0

Przyszła pora aby podsumować to co wydarzyło się w naszej lidze podczas 7 kolejki Fantasy Premier League.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

TOP3 ligi

Po raz 3 na miejscu lidera ląduje drużyna TomatoSoup4ever, dokładnie co dwie kolejki ta ekipa zostaje liderem ligi. GW6 to 61 dla tej drużyny, 20 pkt powyżej średniej. Co ciekawe, jeden transfer zrobiony przed kolejką okazał się być DDG który i tak wylądował na ławce rezerwowych. Mahrez na C a w ataku Wilson/Ighalo..można? można!

Na drugim miejscu mamy bardzo duży awans, Skorodecki! bo o tej drużynie mowa zanotowała 81 pkt w kolejce. Jest to 1159 miejsce w GR, do tego najlepsze wynik w kolejce w naszej lidze. Kto na C? ROONEY! Poza tym 3 x CS, dobra pomoc a najważniejsze to BENCH BOOST PLAYED gdzie mamy Ighalo a łącznie 18 pkt wchodzi do gry! Dało to awans o 17 pozycji z miejsca 19 na 2.

Huragan Stolec na miejscu 3, spadek o jedną pozycję. Mogło być lepiej , gdyby nie znajoma historia z C dla Benteke. Chociaż tutaj w niedzielę jeszcze miłe pkt z ławki za Azpiego.

TOP3 to różnica max 3 pkt, trochę mniej niż HIT. Na koniec sezonu o takie małe pkt przegrywa się mistrzostwo.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Chips

W 7 kolejce 30 drużyn stworzyło się na nowo używając Wildcard. Najgorzej wyszedł na tym ChelseaKingsFC, tak cale 21 pkt z tej operacji. Spadek z 43k na 238k OR. Pozdrawiam, wiem jak coś takiego musi zdenerwować( delikatnie mówiąc). Jeden raz Triple Captain, The Najsers! z Benteke i o jeden raz za dużo. 8 x Bench Boost i All Out Attack .

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

TC

373 drużyny bez hita w tej kolejce, 64 zrobiły -4, 10 zdecydowało się na -8…i to mało jest w tej kolejce! FC KEPNO – 36 pkt, ugrane 44, netto…jak dla mnie jest to akcja w stylu, zapomniałem kliknąć WC. Przynajmeniej tak wygląda mi z historii tej druzyny. Ale i to nie był największy minus w GW6, -44 pkt z drużyny Reserves Champions

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Trzy najlepsze drużyny GW5

Skorodecki! – 81 pkt

Blabla – 75 pkt

Nowy Targ F.C – 75 pkt

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Największy awans GW5

141 pozycji awansowała drużyna Blabla. 421 było, jest 280.

134 pozycje do przodu dla dwóch drużyn, Warsaw Patriots i Leonberger FC

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Najdroższa drużyna GW6 to Bianconeri,wartość drużyny 103,4 mln. Drużyn powyżej 103 mln i równej tej wartości mamy 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *