Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW9

Najlepszy kapitan GW9

0
0

To miała być prosta kolejka z wyborem C. Kun.Easy. Najlepsze hasło na GW9 poszło w zapomnienie niczym przedwyborcza obietnica. Jeżeli nie ma Kuna to każdy wybór jest dobry…

W związku z kontuzja Kuna, KdB jest naturalnym następcą na C? Wydaje mi się że daje największy spokój w głowie przed zamknięciem kolejki. Chłopak jest w formie, bardzo dobrej formie. W klubie, w kadrze. Nie wiem co powiedział Mourinho że DeBrune nie sprawdził się w Chelsea ale te słowa nie miały żadnej wartości. W przeciwieństwie do Sterlinga, on jest wart tej kasy jaką City zapłaciło za niego.

Duet Mane – Pelle to może być strzał w dziesiątkę, po pierwsze forma tej dwójki. Po drugie, obrona Leicester jest tak słaba że zdobył tylko dwa pkt niż DDG który grał w połowie spotkań. Obrona która traci prawie 2 bramki na mecz, idealne środowisko dla drużyny która zdobywa ponad 2 gole w ostatnich 3 meczach.

Jaka jest różnica pomiędzy Chelsea i Aston Villa? 4 pkt. Sinclar ma więcej punktów niż Fabregas , Gestede ma więcej punktów niż Costa. To jest właśnie to ryzyko jeżeli wystawimy kogoś z Chelsea na C, odważna decyzja. Jedna z tych jakie powinno się podejmować żeby FPL miało szczyptę emocji i trochę więcej satysfakcji z pkt naszego kapitana. Gdybym miał Hazarda to bardzo mocno bym się zastanawiał nad tym aby wystawić go na C w tej kolejce. Za każdym razem głos w głowie mówił by: to jest ta kolejka w której się przełamie. To jest jego kolejka, tak jak swoją miał Kun i Sanchez, teraz Eden wraca do gry. Jak w filmach, tylko nie wiem czy mówi to anioł czy diabeł.

Zostaje jeszcze ofensywna siła Arsenalu. Kiedy Pellegrini otwierał kolejną butelkę whisky po kolejnych kontuzjach swoich zawodników, to samo robił Wenger. Tylko Francuz , wznosił kieliszek wytrawnego czerwonego wina za zdrowie swoich gwiazd które świeciły w eliminacjach. Sanchez z bramką, Walcott z bramką, Santi z bramką,  2 bramkami , Giroud 2 bramkami. I tak, przy takiej formie, mogą zrobić wszytko z obroną Watfordu.

Gracze Tottenhamu vs budowana od nowa obrona LFC? To może byc dobre, tylko kogo wybrać? Kane czy Eriksen? A może Lamela? Z drugiej strony ci którzy mają być podwójnie zmotywowani, raz że nowy trener, dwa że jest nim Klopp. Następnie mamy Gomisa, który zagra ze Stoke. Jeżeli nie w takim spotkaniu ma zdobywać bramki to można go sprzedać gdyby ugrał całe 2 pkt w poniedziałek. Napisze te dwa nazwiska, bo po prostu trzeba się nad nimi zastanowić, Vardy i Payet. Vardy, 6 bramek w 5 spotkaniach! Chociaż może lepiej będzie dla mnie jeżeli w końcu przestanie strzelać co kolejka, niech inni też się pobawią. Payet, 23 sytuacje stworzone w tym sezonie, najwięcej w Premier League. Pewnie znowu wpadnie mu jakaś asysta…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *