Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW7

Najlepszy kapitan GW7

0
0

Chińskie przysłowie mówi: padłeś 6 razy, powstań 7.

Ile to osób pisało w trakcie kolejki że to jest ten moment sezonu kiedy Mahrez powinien być co kolejkę na C, niczym Suarez/RVP/Aguero…to teraz mecz u siebie z Arsenalem. Ciekawe ilu z nich się wykruszyło jak zmienili zakładkę z Points na Pick Team.

Jednak zanim Mahrez wybiegnie zagrać przeciwko Cechowi, kolejkę zaczniemy meczem Spurs City. Najważniejsza statystyka tych spotkań? Aguero zagrał 7 takich pojedynków i zdobył w nich 10 bramek. Dobry moment na przełamanie? Dobry. Uda się? Tego nie wie nikt. Poza tym City lubi grać przeciwko Spurs, mieliśmy taką serię gdzie średnia strzelonych bramek przez City wynosiła 5 bramek, nie tak dawno temu…

Martiala kupiło jakieś 10% graczy FPL. Patrząc na to że zagra przeciwko obronie składającej się z takich bezbłędnych obrońców jak Coates/OShea to jest to jeden z ciekawszych wyborów w tej kolejce. I właśnie przez te 10%, pewnie będzie w TOP5 wybranych kapitanów na GW7. Do tego będący w przyzwoitej formie, Mata. Hiszpan, kolejka po kolejce, zbiera punkty do koszyczka, jest teraz 6 najlepszym pomocnikiem w grze. Szkoda tylko że ten mecz jest o 1345…

Payet czy Martial, jeden z tych trudnych wyborów przed nadchodzącą kolejką. Napiszę tak, najlepszy wybór na C w tej kolejce? Wysoka forma, mecz u siebie, dosyć łatwy przeciwnik. Trzeba się na poważnie zastanowić czy jest jakiś lepszy wybór?

Chelsea goniąca czołówkę, Chelsea grająca z Newcastle, Hazard zdobywa bramkę w jednym meczu i już odżyły nadzieję że wrócił i będzie na kogo wydać kasę z banku. Może jeszcze niektórzy pamiętają jak zdobył 3 bramki przeciwko Newcastle?

Patrząc na te 4 nazwiska a dopisując do listy jeszcze dwa Mahrez/Sanchez mam doskonały obraz tego. Jak gra wygląda a jak widzę ją ja. 6 kolejek sezonu za nami a ja cały czas mam bliżej do tej opcji jak ona powinna wyglądać. Szczególnie jeżeli chodzi o wybór C. W tej kolejce stawiam wybór Aguero/Hazard wyżej niż Martial/Payet. Nie wiem dlaczego, przyzwyczajenie? Wczoraj widziałem jakiś program o katastrofach samolotów w którym padło mniej więcej takie zdanie. Ludzki mózg jeżeli szuka odpowiedzi odtrąca te informację które odsuwają go tego co on uważa za najlepszą odpowiedź. Czyli mimo wszytko klapki na oczach.

Najlepszym podejściem do wyboru C jest rzut monetą? Czy trzeba sobie zatruwać mózg przez tydzień aby później zdecydować na Benteke?

Bojan/Ighalo/Pelle, patrząc na grę, to są dobre wybory w tej kolejce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *