Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW6

Najlepszy kapitan GW6

0
0

Ciężki wybór przed nami, nasze gwiazdy nie mają łatwych spotkań przed sobą.

Zacznijmy od tych którzy już 4 razy wpisali się na listę strzelców:

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

 

Gomis – w końcu przestał zdobywać bramki, 4 z rzędu to jego rekord. Ten jeden mecz przerwy daje nadzieję że zaraz wróci do zdobywania bramek. W meczu z Watfordem oddał dwa celne strzały na bramkę przeciwnika. Ten sezon to 15 strzałów, 9 celnych i z tego 4 bramki. Jeżeli zawodnik jest w formie, nie ma sensu patrzeć na to przeciwko komu wybiegnie w kolejnym meczu.

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

 

Wilson – napiszę tak, jest bardzo prawdopodobne że te 3 bramki z WHU zaciemniają obraz formy tego zawodnika. Dwa błędy obrony plus bramka z karnego. Chociaż teraz zagra przeciwko Sunderlandowi to nie spodziewam się że dostanie podobne prezenty, obrona SUN w ostatnim meczu nie grała źle, nie było jakiś dużych błędów. Mi bliżej do tego że SUN ugra w końcu CS w tym sezonie. Ale pewnie jest w dużej mniejszości z takim myśleniem.

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

Mahrez –

w tym momencie , Mahrez na C, to zawsze doby wybór. To już dwie kolejki kiedy nie zdobył bramki…a w ostatnim spotkaniu oddał 4 strzały.

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

Ayew – w 3 ostatnich meczach, tylko w jednym punktował. Nie jest tak systematyczny jak Gomis ale w każdym meczu u siebie zdobywał bramkę więc liczę że i teraz wpiszę się na listę strzelców. Poza tym, jego bramka to zawsze jeden pkt więcej niż bramka Gomisa. Trzeba pamiętać że wraca Montero, to powinno mieć dobry wpływa na dwójkę ze Swansea.

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

Sobotę kończy Manchester City – WHU. Z jednej strony, szklany Kun który jeszcze niedawno miał byc tak Easy! A teraz posiadanie go w składzie jest…ciężkim kawałkiem chleba. 1 bramka dzielona na 13.1 mln, bardzo słaby wynik. Kandydat na C? nie dla mnie, Silva? 100 razy bardziej tak. Generalnie zawodnik Manchesteru City, Sterling, KdB. To może być dobry strzał w nadchodzącej kolejce.

[mks_separator style=”blank” height=”1″]

Mój faworyt w tej kolejce, Benteke na C. Dwa powody, może nie specjalnie przekonujące jeżeli popatrzymy na to jak gra Liverpool ale takie mam przeczucie że będzie ok. Po pierwsze, Liverpool od 5 spotkań strzela minimum 3 bramki Norwich. Chociaż to już zupełnie inna drużyna, jest to dla mnie jakiś punkt zaczepienia. Dwa, Benteke w 4 meczach przeciwko Norwich zdobył 3 bramki. Kiedy Ruddy zobaczył taką statystykę w głowie ma dźwięk z Psychozy czy Szczęk a przed oczami wizualizuje mu się

suarez norwich

 

Aha, i jeszcze Kane zagra przeciwko Crystal Palace

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *