Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW4

Najlepszy kapitan GW4

0

Niszowy wybór cz2?

13:30 Manchester City – Liverpool

Dwa fakty , obrona City, nie jest w najwyższej formie. CS z Brighton na nikim nie robi wrażenie. Wszyscy to zrobili… Atak LFC w formie jest. 4 bramki w ostatnim spotkaniu z Arsenalem, łącznie 8 bramek od początku sezonu, to drugi najlepszy wynik w Premier League po trzech pierwszych kolejkach. Czyli drugi raz z rzędu,mamy możliwość zaskoczenia naszych przeciwników , wystawiając zawodnika LFC na C. Jeżeli szukać różnic na C, to najlepiej tam , gdzie zawodnik jest w formie a w LFC mamy w kim wybierać. W dodatku ta godzina, nie będą się spodziewali takie C podczas GW4.

Zagranie zawodnika z City, to już będzie zupełne zaskoczenie. Proporcjonalne do tego, kiedy zobaczymy skład City o 12:30.

16:00 Arsenal – Bournemouth

Ostatnie 4 spotkania, to 10 bramek po stronie Arsenalu. 2 ostatnie spotkania, to 3 bramki dla Sancheza. To byłby bardzo prosty wybór z C podczas tej kolejki, gdyby Sanchez był w formie. Gdyby Arsenal był w formie. Gdyby Sanchez nie chciał odejść z Arsenalu. Dziś, wystawienie Sancheza na C jest różnicą, co już samo w sobie wydaje się śmieszne. Moja draftowa drużyna , ma 3 pkt w zasięgu ręki. Akurat na kolegę Żelka i jego zacną ekipę Grundole wypadło 🙂 . W FPL , Sanchez z posiadaniem poniżej 3% wielkim zagrożeniem nie jest.

16:00 Everton Tottenham

Eriksen w formie. Kane zaczyna strzelanie. Może coś z tego wyjść. 122k uznało, że lepiej im będzie bez HK w składzie. Rzeczywiście, to może być cięzkie zadanie. Strzelić bramkę na Goodison Park. Nadzieję dają te dwie bramki z ostatniego spotkania pomiędzy tymi drużynami. Fakt , że u siebie ale nie patrzmy na takie szczegóły.

16:00 Leicester Chelsea.

Dwa ostatnie spotkania to pewna wygrana Chelsea po 3-0. Było to swojego rodzaju pokazanie, gdzie znajduje się miejsce Lisów w szeregu. Dla nas pytanie pozostaje, czy zagranie Moraty na C jest sensowne? Hiszpan złapał formę, więc będzie dobrym wyborem na C.

18:30 Stoke Manchester United

Lukaku lubi strzelać we wrześniu. To jest jeden z argumentów aby to właśnie jego wystawić na C. Wydaje mi się również, że bardzo ważnym argumentem jest 60% posiadanie tego zawodnika. 0 pkt w poprzedniej kolejce, nie spodobało takich dużych strat. Można powiedzieć, wycięło wszystkich równo. Tak więc, Lukaku jest najbezpieczniejszą opcją na C.

Teraz takie pytanie, jak żyć? Bo mamy 5 spotkań w których z różnych przyczyn nasze topowe nazwiska nie mają łatwych spotkań przed sobą. Tak, United ze Stoke na wyjeździe nie gra najlepiej, możecie sobie sprawdzić.Oczywiście, dla takiego jednego kolegi z bloga, Lukaku na C będzie najsensowniejsza opcją.

Może to jest kolejka, w której przy takim układzie spotkań , warto postawić na C z niszy? Ja dziś mam ustawionego takiego zawodnika jak Robby Brady Liczę na to, że FdB będzie się musiał otworzyć w tym meczu, Orły do boju! Tzn, za wszelką cenę, będzie chciał zdobyć 3 pkt aby utrzymać posadę. Potrzebuje bramek, aby podnieść morale w drużynie. Musi zaatakować, tutaj widzę szansę na pkt. Najwięcej strzałów ma w zespole, do tego najwięcej sytuacji stworzonych. SFG. W takiej kolejce, dla mnie bardzo poważny kandydat na opaskę. Przy okazji, nie jest tak, że spotkania pomiędzy tymi drużynami kończą się niskim wynikiem. w trzech ostatnich spotkaniach, Burnley zdobyło przynajmniej 2 bramki.

Dla fanów Swansea, jest fajny moment aby wystawić Abrahama na C. Tylko nie wiem czy utrzyma swoje miejsce w składzie, bo przecież Bony przyszedł. Dla szaleńców takich jak ja, którzy poczuli moc po pierwszych 3 kolejkach jest jeszcze Knockaert vs WBA.

I tak, dochodzimy do końca. Poniedziałek, 21:00 i kilku konkurentów z Chicharito na C. WHU Musi zacząć strzelać bramki a kto jak nie Chicharito? Kto ma, może ryzykować.

W tej kolejce nie ma prostych wybór na C. Zostają: przeczucia, ulubiony zawodnik, ulubiony klub, pójście pod prąd, czyli chaos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *