Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW30

Najlepszy kapitan GW30

1
0

Miejmy nadzieję że będzie to zupełnie inna kolejka niż 29 i nasz kapitan przyniesie więcej punktów niż 4.

Dla tych grających spokojnie, wybór kapitana to wybór pomiędzy Aguero a Kanem. Bardzo możliwe że tak to będzie wyglądało już do końca sezonu. Kto się wyłamie, zaryzykuje, zmieni swój sezon. Jeżeli jednak wybierać z tych dwóch zawodników w 30 kolejce, to na którego postawić?

Dawno nie robiłem tego przy wyborze kapitana ale teraz postanowiłem sprawdzić jak ta dwójka wygląda w liczbach. To że Kane zdobył 3 bramki a Aguero 1 to widać. To że Aguero tą jedną jedyną zdobył z karnego mogło gdzieś ulecieć,przynajmniej mi uciekło. Poza tym praktycznie identyczne liczby.

kanevsaguero

Jeżeli liczby nie pomagają, to na pewno nie przeszkadzają. To w takim wypadku jak z przeciwnikiem i obroną przeciwko której zagra wspomniana dwójka? Liczba strzałów na jakie pozwoliła obrona WBA to 25 vs 52 strzały na bramkę Leicester. Tylko 9 z tych strzałów padło z pola karnego vs 37 po stronie Leicester. Oczywiście trzeba by teraz sprawdzić z jakimi przeciwnikami grały obydwie obrony, zostawię to Wam. Mi wystarczy że Tony Pulis pilnuje aby gra obrona WBA była coraz lepsza.

Na koniec porównania, sprawdziłem jak do tej pory grały między sobą City z WBA i Spurs z Leicester. Generalnie jest tak że WBA jest niszczone przez City. Tracą jakieś 2.5 bramki na mecz, taki idealny kandydat na przełamanie dla graczy Spurs. Bo i Kun i Yaya i Dzeko potrafili ustrzelić dwie bramki w meczu przeciwko WBA. Jak patrzeć na historię spotkań Spurs – Leicester jeżeli Lisy ostatni raz grały w Premier League 10 lat temu? Czy Kane i Eriksen powtórzą swój wyczyn z pierwszego meczu? Byłoby miło.

Giroud i Sanchez pojadą pokopać piłkę na boisko Newcastle. Szczególnie Francuz lubi grać przeciwko Newcastle. W 4 meczach z rzędu zdobywał bramki, można liczyć na to że ta pass potrwa jeszcze chwilę. Przeciwnik nie jest wymagający. Fajnie gdyby mnie Ozil zaskoczył i zagrał tak że będę żałował w sobotę iż nie wystawiłem go na C. Może w końcu zacznie zachowywać się jak człowiek?

ozil whu

Hazard w ostatnich dwóch spotkaniach z Hull trafił do bramki. Przekonujący argument aby dać mu C? Czy w poszukiwaniu różnicy jest to tak naprawdę najlepszy mecz gdyż Chelsea powinna sobie łatwo poradzić z Hull? 0-2 dla Londyńczyków po bramkach Hazarda i Costy i dóch asystach Cesca? Ryzykfizyk.

Mane? Ktoś, coś? Tylko dla odważnych?

Benteke? Jest w formie, łatwy mecz…

W derbach Panowie i Panie szukają szczęścia czy na spokojnie z piwkiem?

Jeden komentarz

  1. syciciel

    18 marca, 2015 at 3:58 pm

    brakuje mi w dziale dla odważnych/szalonych Ivana 😀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *