Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW10

Najlepszy kapitan GW10

0
0

Jest taki jeden zawodnik w Premier League który w meczach ligowych zdobył tyle samo bramek co Cristiano Ronaldo i Messi razem. Tak Jamie Vardy i jego super forma zagra w meczu u siebie przeciwko Crystal Palace. Na myśl o tym dostałem gęsiej skórki, nie wiem czy wytrzymam w swoim przeświadczeniu że w końcu musi przestać strzelać. Wolałbym przekonać się o tym, kiedy Vardy jest na C. Jednak inny mam plan ( nie ugram nic w tym sezonie, prawda? :/ )

Tak więc, najpoważniejsze nazwisko zostało już wymienione. To że Vardy oddał w ostatnich 4 spotkaniach 25 strzałów na bramkę tylko przekonuje do tego aby go wybrać. Jeżeli oddajesz średnio 6 strzałów na mecz to w końcu piłka wpadnie do brami. W jego wypadku, wpada cały czas. Smuci mnie to kiedy popatrzę na Gomisa w swojej drużynie, bo on też strzelał w każdym meczu i nagle przestał kiedy go kupiłem. Dlatego też, poszukam szczęścia gdzie indziej. Ale wracając do kapitana, Mahrez. To też dobry typ, pod jednym warunkiem, musi być potwierdzone przed meczem że wyjdzie w pierwszym. Fajnie gdyby Garret tak napisał w naszym ulubionym czwartkowym , aktualizowanym poście.

Jest też Sanchez i jego 17 strzałów i 6 bramek. To jest mój faworyt, Everton nie taki mocny jak by się wydawało. Więc tak po zderzeniu z murem jakim jest Neuer* i cała obrona Bayernu przyjdzie pora na oddanie kilku strzałów na bramkę Howarda. Równie ciekawie wygląda 17 sytuacji stworzonych przez Ozila i 4 asysty z tego.

17 strzałów na bramkę i 22 sytuacje stworzone. Kto to? To duet Sakho/Payet. Najważniejsze pytanie w tym wypadku jest takie, jaką Chelsea zobaczymy w tym meczu? albo nie czy zawodnicy Bilica są w stanie zrobić z nimi to samo co zrobili z Arsenalem i Liverpoolem?

Mamy jeszcze jeden duet, ten po którym obiecywaliśmy sobie więcej, tzn nie ja. Ja do Eriksena dalej mam duży dystans. Duńczyk ma 10 sytuacji stworzonych i 10 strzałów a Kane ma 15 strzałów. Jak pisałem czy też napiszę wkrótce, spodziewam się że Harry się odblokuje w najbliższym czasie. Dla tych którzy mają tego zawodnika w składzie kosztem Vardego, to jest bardzo dobra okazja aby dać mu opaskę.

Ighalo grający na wyjeździe? Szaleństwo, czyste szaleństwo. Nie odważę się a może? Chociaż jeżeli miałbym zrobić coś szalonego to lepiej wystawić KdB na C! 14 strzałów i 10 sytuacji wykreowanych, ale ważniejsze że 3 bramki i asysty z tego wpadły.

*w przypadku Neuera chodziło o to

a nie o to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *