Home KAPITAN Kapitan GW8

Kapitan GW8

0

Dobrze wybrać kapitana, cel na GW8.

Kane – zawodnik w formie, grający u siebie. 3 spotkania vs Bournemouth i 6 bramek strzelonych. Dokładnie, 3 ,2 , 1. To jest truskawka na torcie, aby zdecydować się na wybór Kane na C. Pamiętając o tym, jak Kane zagrał u siebie vs Swansea, liczymy na zdecydowanie lepszy wynik niż 4 pkt na C.

Jesus – nie ma Aguero, to znaczy, że Jesus ma pewne miejsce w składzie City? Dam znak zapytania, bo to Pep jest przecież. Zakładam, że to właśnie Jesus będzie beneficjentem gry bez Aguero. W takim spotkaniu, jak ze Stoke u siebie, aż żal nie spróbować zawodnika City na C.

Vardy – to moja różnica na C na GW8. Jakoś bliżej mi do lepszego występu ofensywy Lisów, niż do lepszej gry w obronie WBA. Za każdym razem, kiedy Vardy grał przeciwko WBA, to strzelał im przynajmniej jedną bramkę w sezonie.

Hazard – Belg zagra przeciwko Crystal Palace i to może być jego wejście smoka do tego sezonu. Pewnie znajdzie się kilku kibiców Belga, którzy to właśnie jemu oddadzą opaskę.

Sanchez – kolejny zawodnik , który czeka na pokazanie się w tym sezonie. Kiedy jak nie z Watfordem na wyjeździe? Jeżeli Arsenal nie zdobył jeszcze bramki poza swoim stadionem , to teraz jest dobra okazja aby w końcu taka bramka wpadła.

Coutinho – za te 17 strzałów w ostatnich 4 kolejkach. Skromne 3 celne ale za to 2 bramki. Czego chcieć więcej?

Trochę liczę na to , że Lukaku zagra tak jak ostatnio, tzn zagra na skromną bramkę. To jest druga rzecz, jaka jest potrzebna do dobrego wyniku w tej kolejce. Po pierwsze, dobry kapitan a po drugie, mało pkt od Lukaku, który pewnie ponownie będzie najczęściej wybieranym C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *