Home KAPITAN Kapitan GW24

Kapitan GW24

0

Albo pewniak albo fajna różnica. Dużo opcji  na C przed GW24.

Patrząc po formie, mamy dwóch , no może trzech pewniaków:

Salah vs Leicester – 16 bramek w ostatnich 4 meczach u siebie, taka skromna liczba bramek zdobytych przez zawodników LFC. Sam Salah w formie, od GW16 tylko dwa spotkania bez bramki. A za każdą bramkę jeden punkt więcej niż napastnik…cieszmy się tymi małymi punktami zanim w nowym sezonie zmienią mu pozycje i będzie będzie napastnikiem. W ostatnich 4 kolejkach, Salah oddał 9 strzałów, co nie imponuje ale już 7 celnych jak najbardziej. Z tego mamy 4 bramki, dlatego mam swojego kapitana. Na spokojnie, bez kombinowania, drugi raz z rzędu idziemy z Salahem po 300 pkt w sezonie. Tak przy okazji, w poprzednim sezonie przeciwko Leicester u siebie zdobył 2 bramki…

Pogba vs Burnley – pomocnikiem z największa liczbą strzałów w ostatnich 4 kolejkach jest Pogba. 21 strzałów, 11 celnych, 3 bramki. To są bardzo dobre liczby i jak ktoś oglądał spotkanie United, to wie , że to nie są przypadkowe liczby. Po prostu widać jaką Pogba ma radość z gry. Jedyne co powstrzymuje mnie przed wystawieniem Pogby na C, to Salah.

Rashford vs Burnley – w ostatnim spotkaniu z Burnley , Rashford dostał czerwoną kartę. Przyszedł czas na rewanż a że forma Rashforda wysoko , to i rewanż może być udany. 4 bramki w 4 ostatnich meczach, tylko Firmino ma więcej. Liczba bramek wzięła się z 19 strzałów , gdzie 10 było celnych.

Mamy też klika różnic. I a tej kolejce, nie są to różnice jak Jota na C vs WHU. Bo oczywiście można tak zrobić ale mi chodzi raczej o różnice z dużymi nazwiskami.

Aubemayang vs Cardiff – miałem przez chwilę na C. Po prostu uważam, że Auba w tym meczu odrobi kilka bramek do Salaha. Aby tak się stało, muszą być spełnione dwa warunki. Po pierwsze, lepsza skuteczność, bo 3 celne strzały z 13 oddanych to trochę za mało. Po drugie, Etheridge musi mieć taki zwykły dzień a nie jakiś wybitny. Czyli mamy pojedynek najlepszy napastnik FPL vs drugi najlepszy bramkarz.

Aguero vs Newcastle – 10 spotkań , 14 bramek vs Newcastle. Pozostaje jedno pytanie, czy wyjdzie na boisko? Dlatego też, taka różnica dla fanów Argentyńczyka. W FPL należy wybierać pewniaków do wyjścia a nie pewniaków do rotacji.

Sane vs Newcastle  – forma , forma, forma.

Hazard vs Bournemouth – na 7 ostatnich spotkań , tylko w dwóch Eden nie zdobył bramki. Niestety, nie są to staty Hazarda z ostatnich kolejek ale ze spotkań z Bournemouth. Więc, trzeba brać to co jest, dołożyć do tego założenie Garreta, że teraz strzeli dwie i tyle. Na 2 celne strzały z ostatnich 4 kolejek, chyba nie ma co patrzeć.  W momencie, kiedy Higuain będzie grał w ataku a Eden na skrzydle, jest szansa powrotu do formy. Dużej formy 🙂

Eriksen vs Watford – zawsze warto kogoś z kogutów rozważyć. Jak dla mnie, opcja na c w tej drużynie jest tylko jedna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *