Home KAPITAN Kapitan GW24

Kapitan GW24

0

Kane czy Kun?

Mahrez – kto oglądał spotkanie Chelsea – Leicester, ten wie,jak mało brakowało aby Mahrez zapisał się w protokole meczowym. Człowiek w dużej formie , który jest za dobry na klub w którym obecnie gra. Jednak, dla nas, taka sytuacja jest idealna. Nie musimy martwić się rotacją. Można założyć również, rzecz następującą. Jeżeli Leicester strzeli bramkę z Watfordem, to Mahrez będzie miał przy niej udział. Pamiętajmy również, że to właśnie Watford jest drużną, przeciwko której Mahrez zdobył najwięcej bramek w Premier League oni i Swansea, która zaraz będzie na rozkładzie jazdy.

Arnautovic – przyszedł na DGW ale zaraz się okaże, że jego obecność na początku roku jest niezbędna aby podgonić w OR. Od 6 kolejek, jeżeli tylko jest na boisku, to zdobywa bramkę lub asystę. Teraz mamy spotkanie z Bournemouth u siebie. Tym samym Bournemouth z którym ostatnio zdobył 2 bramki, to już w barwach WHU. Dobrą wróżbą przez tym spotkanie jest duża ilość bramek, jaka pada w tych spotkaniach 3-3, 3-2, 3-4..

Aguero – spać po nocach nie mogę przez 11 bramek w 11 spotkaniach vs Newcastle. W tym pamiętne 5 bramek z sezonu 15/16. Kiedy Aguero ma pewny plac, City jest w dużej formie i zagra u siebie z Newcastle , brak Aguero doskwiera. Jeżeli szukać różnicy do Harrego, to Aguero jest jedną z lepszych jaka mogła nam się trafić w tym momencie sezonu.

Kane – cóż można napisać o tym zawodniku? Może tylko to, że brakuje mu dwóch bramek aby miał równą 100 w barwach Spurs. Kiedy w poprzednim roku, brakowało mu kilka bramek aby pobić rekord strzelonych bramek w jednym roku, to nie miał litości,wbił im 3. Poza tym, cały zespół grał na niego i teraz może być podobnie. Jak nie wiadomo kogo wybrać, to zawsze można postawić na zawodnika, który jest blisk, aby po raz trzeci z rzędu zostać królem strzelców Premier League.

Firmino – 5 bramek w ostatnich 3 spotkaniach z Łabędziami, całkiem niezły wynik Brazylijczyka. W ostatnich 4 spotkaniach oddał 9 strzałów, z czego 5 było celnych te przerodziły się w 3 bramki. To daje nam bardzo dobrą skutecznością, 55% dla strzałów i 33% dla bramek. Gdyby Aguero miał 33% skuteczności to jego dorobek bramkowy wynosiłby 20+.

Salah – Na hieroglifach, zapisano jego pojawienie się na boiskach Premier League. To oznacza, że ten człowiek, nie jest z tej planety. Kto czekał na nowego RVP/Suareza czy Bale lub Aguero w najlepszych czasach, właśnie go dostał. Właściwie, to dostał kilka dobrych kolejek wstecz. Teraz vs Swansea można postawić na najlepszego zawodnika obecnego sezonu. I w poniedziałkowy wieczór, trzymać jeszcze bardzo mocną kartę w zanadrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *