Home KAPITAN Kapitan GW23

Kapitan GW23

0

Kogo wystawiasz na C podczas GW23? Idziesz ze stadem, czy szukasz własnej drogi na szczyt najbliższej kolejki?

Zacznijmy od podróży za stadem. Wybór może być tylko jeden. Ten który zawiódł podczas DGW22 , ma doskonałą okazję aby odbudować się w naszych oczach. Dwa ostatnie spotkania i dwie bramki w każdym z nich. To jest fakt, który przekonał mnie aby zostawić Harrego jeszcze na chwilę w moim składzie. Chociaż strach nie jest dobrym doradcą w FPL, to kiedy widzisz ponad 147k transferów in , zaczynasz się zastanawiać czy warto aż tak bardzo ryzykować i nie zagrać Harrym na C?

Ci, którzy pójdą na skróty , swojej drogi poszukają w spotkaniu takim jak Chelsea Leicester. xG Moraty woła aby zdecydować się na taką różnicę. Jak ktoś już pisał w komentarzach, w końcu mu zejdzie i piłka wpadnie do bramki. Jest też Hazard i jego karne. Jest też taka jedna historia, Alonso i jego dwie bramki. Kto pamięta? To było rok temu. Prawie dokładnie rok temu. 14 stycznia 2017 roku.

Jak widzicie spotkanie Bournemouth – Arsenal? Jak dla mnie, tykająca bomba. Sanchez negocjuje odejście, Ozil pewnie tez. Lacazette daleko poza formą. Porażka w FACUP zapewne negatywnie wpłynęła na morale drużyny. To nie jest odpowiednie środowisko dla naszej drogiej opaski.

Zdecydowanie ciekawszą opcją jest spotkanie LFC – City. Przypomnę, my nie szukamy 3 pkt dla drużyny. My potrzebujemy bramek i asyst aby wygrać. A przed nami, spotkanie w którym zmierzą się ze sobą drużyny z największą liczbą celnych strzałów. Przy okazji, Liverpool pozwala swoim przeciwnikom na 1,5 celnego strzału na mecz w spotkaniach na Anfield. Ale mają przed sobą City, które ostatnio strzeliło im 5 bramek. Może właśnie tutaj, w tak nie oczywistym spotkaniu, jest najlepszy wybór kapitana? Jak chcesz sprawdzić, z ilość strzałów na mecz albo skuteczność drużyny, to możesz to zrobić tutaj TABELA.

Na koniec, poniedziałek 21:00 kibicie United wystawią Lingarda na C. A ja przypomnę tylko, że klątwa dalej działa. Przełamał ją tylko Sterling ostatnio a tak poza tym, chyba nikt nie poradził sobie z presją najczęściej kupowanego zawodnika przed GW. Taki Kane przed DGW…a jak o napastnikach, to wczoraj doznałem szoku, Lukaku ma jakieś 22% posiadania. Cały czas myślałem , że jest tego więcej. Kolejna fajna różnica, vs Stoke, które jest w przebudowanie, bez sternika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *