Home KAPITAN Kapitan GW21

Kapitan GW21

0

Czy to jest kolejka w której należy poszukać różnicy na C? Kiedy Harry Kane ma wolne , to może być dobry moment aby podgonić kilku konkurentów, grając nieszablonowo.

Trójka z Liverpoolu = > sprawa oczywista na ten GW. Firmino , zawodnik z najwyższa formą. Tak, 3 ostatnie kolejki odwrócił świat FPL do góry nogami. Firmino z 4 bramki i 2 asystami do tego 3 ,2 ,3 BPS po kolejce. Właśnie te bonusy mogą przeważyć z decyzją o C na jego korzyść. Coutinho to różnica, skromne 13% posiadania. To jest fajna różnica w tej kolejce. 3 bramki i 2 asysty w ostatnich 3 kolejkach. Salah bez bramki lub asysty miał tylko jeden występ od GW9. To spowoduje, że będzie najczęściej wybieranym C podczas nadchodzącej kolejki. Ludzie lubią czuć się bezpiecznie, Salah na C daje takie odczucie. Poza tym, prawie wszyscy go mają.

Morata vs Stoke? Ostatnio kiedy z nimi grał, zdobył 3 bramki i to był jego najlepszy występ w tym sezonie. Hazard jest opcją dla osób, które czekają na jego przełamanie. Wiadomo, kiedyś się wydarzy, pytanie czy już ze Stoke u siebie? Musi się wydarzyć, jedna rzecz. Strzał Hazarda, muszą lecieć w światło bramki. Bez celnych strzałów, może oddawać ich 100 na mecz ale nic z tego nie będzie. Może zdecydować się na tego z Chelsea, który oddaje najwięcej strzałów? Tym zawodnikiem jest Alonso. 12 strzałów , 6 celnych, 2 bramki.

Lingard na C? Jak chcesz zawodnika w formie to nie lepszej opcji w United. 10 strzałów, 6 celnych, 3 bramki. Tak, tam dalej jest Lukaku i Pogba. Ale jedyny co może do nich teraz przekonać, to pewne miejsce w podstawowym składzie. Chyba, bo to czy nie wpadną w rotację, podczas tak bardzo napiętego kalendarza Premier League w końcówce roku.

W City, sytuacje jest dosyć prosta. Jeżeli nie będzie rotacji to można zdecydować się na Sterlinga. 15 strzałów, 6 celnych, 4 bramki. Niech sobie tak dobija do pustej do końca sezonu. Jak komuś nie odpowiada taki styl gry, to jego strata. Lepiej kupić pięknie grającego Hazarda albo Sancheza. FPL to nie jest opcja aby doszukiwać się walorów estetycznych u zawodników. Łapmy ich formę a Sterling pod wodzą Pepa wszedł na wyższy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *