Home KAPITAN Kapitan GW18

Kapitan GW18

0

Lubie takie kolejki, kiedy nie ma dobrego wyboru na C.

Mamy niby Arsenal u siebie ale kogo tam wystawić na C? Jeżeli we wczorajszym spotkaniu, Arsenal potrzebował bramek a Wenger zdejmuje Sancheza. Jedyny plan na rozbicie obrony WHU to były wrzutki na pole karne, cały czas, non stop. Zero jakości w grze.

Jest Chelsea u siebie vs Southampton i pewnie Hazard jest fajnym wyborem na C. Dwa spotkania bez strzelonej bramki, MOTM vs Huddersfield. Do tego, w ostatnim sezonie 2 bramki i asysta vs Southampton.

Podczas takiej kolejki, równie sensownym wyborem wydaje się Mahrez który ewidentnie wrócił do formy i kiedy my w zdecydowanej większości patrzyliśmy na zawodników LFC czy City, Mahrez uzbierał 92 pkt i jest teraz 5 najlepiej punktującym pomocnikiem.

Hit najbliższej kolejki, City – Tottenham to oczywiste wskazanie na City ale Silva najbliżej klątwy plus rotacja. I może w City, ta rotacja nie jest aż tak duża jak nam się wydaje, to jednak Aguero czy Jesus ? Tego nie wie nikt. Już się przyzwyczailiśmy do takiego stanu rzeczy. Ciężko podjąć decyzję aby to zawodnikom City oddać opaskę.

Lukaku wraca na stare „śmieci” , to na The Hawthorns zaczynał swoją przygodę z Premier League. To tutaj wywrócił nasze składy do góry nogami. Bramka w ostatniej kolejce, wrzuca Belga na radar i wszystkie zombie team mają dużą szansę aby pójść w górę podczas tej kolejki.

Prawie rok temu mieliśmy takie łatwe spotkanie dla LFC. Prowadzili sobie spokojnie 1-3 aby w końcu przegrać 4-3 po bramce AKe w 90 minucie. Po roku w sumie nic się nie zmieniło. Liverpool może strzelić 3 bramki albo i więcej ale również mogą wypuścić to prowadzenie z rąk. Zastanawiające jest tylko jedno, kogo Klopp posadzi na ławce? Kto trafi w taktykę i przemyślenia Kloppa ten może dużo zyskać.

Na koniec, mój faworyt do opaski , Wayne Rooney. Zabrakło odwagi aby zdecydować się na opaskę podczas GW17 a byłem blisko. Przez chwilę, było tak, że miał więcej bramek na koncie niż Lukaku. Teraz mają po 9 i Rooney podczas takiej kolejki, wydaje mi się dobrą opcją. Nie jakąś super opcją na C ale takiej nie widzę podczas GW18. Jak decydować się na Rooneya to właśnie teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *