Home KAPITAN Kapitan GW11

Kapitan GW11

0

Głowa wystaje tylko kawałeczek nad poziomem gówna i tak pozostanie do najbliższej kolejki. Pójdę na dno? Widzę koło ratunkowe na horyzoncie, kołem tym jest dobrze wybrany kapitan. Coś, co nie udało mi się od dłuższego czasu. Za każdym razem, kiedy ten oczywisty i bezpieczny wybór jest na C, nic to nie daje. Czas na jedyną sensowną decyzję, trzeba wybrać najmniej sensownego kapitana na GW jaki tylko jest w drużynie.

Chociaż wiem, że najbliższą kolejkę na C definiuje jeden zawodnik. Ten , który u siebie zdobył dopiero dwa gole w 5 spotkaniach u siebie. Ten, który zagra przeciwko najgorszej drużynie w Premier League. Najgorszej defensywie w Premier League. Jedyne co może nas uratować od tego oczywistego, przestrzelonego wyboru, jest kontuzja z jaką zmaga się Kane. Wtedy właśnie, uwolnimy nasze umysły i podejmiemy najlepszą z możliwych decyzji.

13:30 Vardy na C? W ostatnich 4 spotkaniach vs Stoke 3 bramki. Jedna skromna bramka na mecz, ale to w ostatniej kolejce , dawała bardzo dużo. W spotkaniach o godzinie 16, chyba tylko spotkanie Swansea Brighton daje jakie opcje na C? Abraham na C załatwi zielone strzałki? O 1830 Salah na C? albo Coutinho, który ostatnio zdobył 2 bramki na wyjeździe przeciwko WHU? Gdyby Salah wykorzystał tego karnego, wtedy wybór byłby prostszy.

1300 – Kane na C. W zdecydowanej większości drużyn. Ja nie mam go w składzie i nie wiem czy zakupie. Gdyby miał , to pewnie jego bym zagrał na C. Wszyscy znamy liczby, pisałem o nich trochę wyżej, nie ma co się powtarzać.

I zostają dwa szlagiery. Lukaku? Po raz kolejny, nie jest tym najlepszym wyborem. Tylko dwa razy, Lukaku nie przyniósł punktów. Raz, kiedy nie wykorzystał karnego z Lisami a z Liverpoolem, Mourinho postanowił nie atakować bramki przeciwnika. O zawodnikach Chelsea, nie będę pisał. Po prostu, nie ma tam zawodnika w formie a raczej w formie FPL.

Z zawodnikami City, sprawa wydaje się dosyć prosta. Po pierwsze, trzeba trafić zawodnika, który znajdzie się w wyjściowej Xi na spotkanie z Arsenalem. Nawet chciałem napisać taką głupotę i wypisać kilku pewniaków do składu ale po co? Jak już trafisz zawodnika City od pierwszej minuty to może dawać go na C. W pierwszej 7 najlepszych pomocników, mamy 4 zawodników City. W top6 napastników, 2 zawodników City. Tak więc, decydujesz się na formę zawodnika, formę drużyny i nie patrzysz na przeciwnika.

Gdzieś zagubił się duch FPL w drużynie Arsenalu. Ten duch, który pojawił się na chwilę podczas spotkania z Evertonem. Sanchez na C okazał się porażką, Lacazette oddał cały jeden strzał. Inaczej miało to wyglądać. Więc, pozwolę sobie stwierdzić. Brak zawodnika w formie FPL.

W niedzielę, zagra jeszcze jeden zawodnik, który może nas zainteresować. 70% punktów zdobył na wyjeździe. Wydawał się super opcją podczas ostatnie kolejki ale niestety, nic z tego nie wyszło. Teraz zagra z Evertonem na wyjeździe. Tak, ten zawodnik to Richarlison. Zawodnik w formie na wyjazdach, bardzo daleko od światła które bije w kierunku HK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *