Home KAPITAN Kapitan DGW34

Kapitan DGW34

0

Prosty wybór przed nami.

Piątek Vardy.
Sobota Kane.
Niedziela Aguero
Poniedziałek Lacazette
Wtorek Duffy

Vardy vs Newcastle – 5 bramek , 17 strzałów , 7 celnych. Odżył przy nowym trenerze co przekłada się na liczbę strzelonych bramek. Jego wynik, czyli 5 bramek to najlepszy wynik w ostatnich 4 kolejkach. W 5 ostatnich spotkaniach z Newcastle, 3 bramki.
Dlatego Vardy zostaje u mnie na karcie. Jeżeli ktoś zapomni, że skład do piątku i miał Vardyego na C, to z tego przypadku może wyjść coś ciekawego.

Kane vs Huddersfield- W dwóch ostatnich meczach na wyjeździe Huddersfield, Harry Kane zdobywał po 2 bramki na mecz. Czy teraz jest opcja na pierwsze bramki u siebie? Ja myślę, że tak. Po pierwsze, to Huddersfield. Po drugie, nowy stadion i wypada w końcu na nim strzelić bramkę. Innych, takich zdroworozsądkowych nie ma,chyba że za taki uznajmy król strzelców ostatnich 3 sezonów vs drużyna która już pożegnała się z Premier League. =>

Aguero vs Palace – jeżeli będzie zdrowy, Kun. Easy. Bez sprawdzania liczb i dłuższego rozmyślania.

Lacazette vs Watford –

Duffy vs Bournemouth/Cardiff – matematyka jest nieubłagana. Spotkanie bez straty bramki z 3 bps dla obrońcy to 9 pkt x2 spotkania w kolejce x 2 na kapitanie daje 36 pkt. Cardiff 9 celnych strzałów w 4 ostatnich kolejkach. Bournemouth 13 celnych strzałów. Ale przecież i tak nie wystawimy obrońcy na C, nawet jeżeli zagra dwa mecz i w tym sezonie zdobył już 5 bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *