Home KAPITAN Kapitan DGW32

Kapitan DGW32

0

W końcu taka kolejka w której wybór pomiędzy Salahem a innym zawodnikiem nie może być brany pod uwagę. Sprawdziłem sobie, ile razy w ostatnim czasie wystawiałem Salaha na C i ile razy ten gość zawodził oczekiwania? ile razy coś poszło nie tak z jego strony? Więc teraz z czystym sumieniem mogę napisać, Salah na C nie jest nawet w TOP10 zawodników na ten GW, przepraszam DGW.

Jaki mamy wybór , jeżeli nie ma Salaha? Najlepszy oczywiście.

Kun na C. Sprawa prosta. Kiedy widzisz, że więcej osób zagrało TC niż FH w tej kolejce, to wiesz na kogo TC został przeznaczony. Jeżeli najlepszy strzelec Premier League pojedzie na stadion Fulham i przyjmie u siebie zawodników Cardiff to nad czym się zastanawiać? Dziś Kun ma 18 bramek , jego rekord w Premier League wynosi 26 bramek. Jak dla mnie, jest na dobrej drodze aby ten rekord pobić. Patrząc na siłę City i słabość obrony Fulham, należy zmienić pytanie z Czy? na Ile? 2?3? Przeciwko Fulham 4 bramki i 2 asyst w 5 meczach.

na Fulham w tym sezonie działy się takie rzeczy:

Laca x2
Auba X2
Armstrong X2
Wilson x2
Murray x2
Pogba x2

I teraz widać o co walczymy i dlaczego tyle osób odpaliło TC.

A taki obrazek podoba się?

to ostatnie spotkania w wykonaniu Sterlinga. I to właśnie on jest moim wyborem na C w tej kolejce, przynajmniej na dziś. Zanim sobotni poranek nie uznam, że trzeba jednak zagrać rozważnie i wystawić Aguero. Do tego czasu, mam Sterlinga na C. Po pierwsze forma a po drugie, Sterling jest różnicą. Posiadanie poniżej 20%?!? To jest przecież najlepsza opcja jaka może się zdarzyć przy takiej mega formie.

A co z rotacją? A co ma być??? Tego nie przeskoczymy przecież. Jeżeli będzie rotacja to trzeba się będzie ją przyjąć na klatę i tyle. Poza tym, tylko Milivojevic zagrał we wszystkich spotkaniach z tego sezonu. Polecam na C tego miłego człowieka.

O ile za Sterlingiem stoją liczby i forma tak za pozostałymi różnicami na C już nie tak bardzo. Hazard, Pogba czy Kane , fajnie aby byli w składzie na DGW. Eden zdobywa jakieś punkty tak rzadko, że samo wstawienie do składu można nazwać różnicą. Chociaż wiem, nazwisko robi swoje, sam się skusiłem Pogba po 16 pkt z Fulham na wyjeździe, gdzieś nam się zapodział i nie może wrócić do formy. Harry i spotkanie z Palace, nie ma historii.

 

Edit, po napisaniu tekstu, zmieniłem na Aguero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *