Home KAPITAN Kapitan BGW28

Kapitan BGW28

0

Po jednym z każdej drużyny.

Taka piękna kolejka przed nami. Można sobie Kinga z Bournemouth na C wystawić. Zawodnik w formie, do tego z bardzo małym posiadaniem, tylko 3.1%. Do tego karne ma, ideał! Z drugiej strony, Antonio. Wypoczęty, zmobilizowany? z chęcią do gry. Dobry występ Boruca z United wymazujemy z pamięci i jest kapitan.

Lukaku z WBA, jako ten najmocniejszy kandydat na C w tej kolejce? Bo jak Everton ma pokonać obronę WBA, to wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie to właśnie Belg. Czy po drugiej stronie barykady, jest ktoś kogo warto wystawić na C? Jeszcze do weekendu, był nim McAuley a teraz? Ja nie widzę…

Grosik? Dwie asysty z rzędu, człowiek w formie! może jeszcze nie przez duże F ale podczas takiej kolejki, dla kilku gości którzy nie mają nic do stracenie, bardzo dobra na C. Będzie można sobie wydrukować i wstawić w ramkę, jak ugra dwu cyfrówkę. Swansea to Siggy? Nawet jeżeli Llorente jest on fire 🙂 to i tak Siggy jest bezpieczniejszą opcją.

Z LFC Panowie i Panie? Mane, Firmino czy Coutinho? A Gray z Burnley to dobry wybór? Takie pokazanie że człowiek czyta matrixa czy raczej strzał w kolano? Grać zawodnika Burnley na C, kiedy ten zagra na wyjeździe. Odważnie.

A jutro Kun na TC…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *