Teorie spiskową mam.

Lacazette spodziewał się ławki podczas spotkania z Southmapotn, więc zaliczył czerwoną kartę z BATE. Dzięki temu, mój prosty, genialny plan trzymania Auby na BGW27 posypał się…o ile można jeszcze bardziej się sypać po 6 bramkach Aguero vs kilka marnych punktów.

Teraz świat wygląda w sposób następujący, Auba zagra w spotkaniu rewanżowym z BATE a Lacazette od pierwszej minuty z Southampton. Wstyd mi za Pana, panie Lacazette. Naprawdę wstyd, zniszczył Pan jedno wielkie – małe marzenie, 3 bramki Auby vs Southampton.

Dobrze, a gdyby tak nie było Auby i Lacazeta w tej kolejce? Bo to , że Lacazete jest dziś lepszą opcją na C nie trzeba tłumaczyć.

SOOONNNNNN. Patrzymy na strzały jakie oddał Son? xG ? czy może obronę Burnley? Patrzymy na liczbę 26. Dokładnie tyle punktów Son zdobył w 3 ostatnich spotkaniach. Kto jest dobry z matmy, może nawet średnią policzyć. Podpowiem wynik, kurewsko wysoka średnia. Dlatego też, jeżeli masz Sona to możesz się poważnie zastanowić nad takim wyborem na C.

Tak bardzo chciałbym napisać o Salahu , że w sumie to poradzi sobie z obroną United. Że to, że tamto ale kurde nie mogę. Nie istnieje żadne znany fakt , na którym można oprzeć wybór Salaha na C. Właściwie, to wystarczy kliknąć w jego historię z tego sezonu aby sprawdzić mizerię i cierpienie z TOP4.

Pogba i jego 9.5 pkt formy?

I teraz, na koniec. Chciałem wypisać kilka nazwisk , takich różnic ale…wypisałbym tylko same znaki zapytania. Podważał sensowność wyborów itp. Dlatego też, nie zrobię tego. Jak ktoś wie, przeczuwa , zdecydowanie gra różnicę w tej kolejce.