Home KAPITAN Hazard.Easy.

Hazard.Easy.

2
0

Chociaż może tytuł powinien brzmieć, czy jest lepszy zawodnik na C niż Hazard? Jeżeli nie On to kto? Trzech moich kontrkandydatów: Kane, Aguero i Sterling. Ale zacznę od tego,dlaczego to właśnie Hazard jest tym zawodnikiem wokół którego będzie krążyła ziemia od 1230 w sobotę do 23 z minutami w środę?

Najważniejszym jest to że zagra dwa mecze, 90 minut przewagi nad konkurencją. W tym momencie mamy automat, patrząc na to co się wydarzyło podczas ostatniej podwójnej kolejki. Równie ważne jest to w jakiej formie jest teraz Belg. Od 23 kolejki tylko dwa razy ugrał mniej niż 6 pkt, w tym czasie ugrał 80 pkt, co daje nam 8 pkt na kolejkę. Trzecia ważna sprawa, mistrzostwa Premier League w zasięgu ręki. 9 pkt, tylko tyle dzieli jego i pozostałych graczy Chelsea od mistrzostwa Premier League. Wygrywając w tych dwóch spotkaniach to będą już tylko 3 pkt.

Aguero rozegra tylko jedno spotkanie za to u siebie a przeciwnikiem będzie drużyna Aston Villi. Jeżeli ktoś szuka różnicy w tej kolejce to Aguero wydaje się być bardzo dobrym wyjściem. I chyba tylko tak powinniśmy rozpatrywać jego kandydaturę.

Harry Kane? Jeżeli Aguero jest różnicą to jak określić Kane? Zagra na wyjeździe przeciwko najlepszej obronie Premier League. Dlaczego warto rozważyć jego kandydaturę? Bo nawet najlepsza obrona Premier League może przyjąć od niego 2-3 gole. Chociaż jeżeli ktoś ma obrońców z Southampton to bardzo możliwe że widzi CS dla Fonte czy Bertnarda a nie pkt dla Kane czy Eriksena.

Sterlinga zostawiłem sobie na koniec. Właściwie to wybrałem jego a można napisać że ktoś z trójki Sterling/Coutinho/Henderson to ciekawy typ na C. Jedyna co za nimi przemawia fakt że będą mieli 180 minut. Poza tym gracze LFC mnie nie przekonują.

Hazard.Easy.

2 komentarze

 1. bazzant

  21 kwietnia, 2015 at 1:21 pm

  Eh, znowu szykuje się kolejka z ponad 90% kapitanem w top10k, jak niektóre już były kolejki z Kunem czy Kanem i mogą być małe różnice punktowe, choć DGW mam nadzieję, że nagrodzi tych, którzy będą mieli więcej podwójnych zawodników 😉

  Reply

 2. Milon

  21 kwietnia, 2015 at 12:05 pm

  kwintesencja w jednym tekście nic dodać nic ująć
  na dzisiaj tylko Eden – jednocześnie bezpiecznie i duże prawdopodobieństwo pkt (jak nie zagra żaden napastnik CHE wszystko w rekach/nogach Hazarda)
  Jeśli ktoś goni czołówkę i szuka pomysłów Kun/Kane/Stu (jak się wyliże do soboty)

  indywidualnie będą się liczyć pretendenci do korony króla strzelców oraz ekipy walczące o utrzymanie/puchary reszta zaraz odpuści i pójdzie na grzyby…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *