Home KAPITAN Dlaczego Lukaku jest najlepszym kapitan na GW1?

Dlaczego Lukaku jest najlepszym kapitan na GW1?

0
0

W mojej opinii nie ma lepszego wyboru. 10 pkt na ten temat.

  1. 48,5% posiadania w grze. Oznacza to w razie wtopy, jesteś kryty. Lukaku na C wystawi jakieś 90-95% z graczy, którzy zaczną z nim najnowszy sezon FPL. Jeżeli okaże się jednak, że zaskoczył, będziemy się liczyć w czołówce. Nie będzie zielonych strzałek , ale wysokie miejsce w OR na koniec GW1 na pewno się przyda.
  2. Obrona WHU. Jeden z moich znajomych, przechodził przypadkiem koło stadionu w Rejkiawiku, kiedy City demolowało WHU. Na pytanie kto się wyróżniał, rzucił kilka nazwisk( zostaną do wiadomości redakcji) i napisał również ” Cały WHU do zsypu „. Jeżeli Mourinho chce zacząć sezon, od przypomnienia, że United to dalej dobra marka w Premier League, mecz z WHU na Old Trafford jest do tego najlepszym sposobem.
  3. Lukaku i WHU. Lubimy takie historie, żyjemy nimi.  Lukaku lubi sobie poprawiać humor bramkami z WHU. 9 bramek w 12 meczach.  Ostatnio dał im odpocząć, tylko po to, aby teraz pokazać im swoje najlepsze oblicze. I trochę nudne to jego zdobywanie bramek z WHU. Bo tylko po jednej mu się udaje. Teraz kolej na 2 lub 3, w stylu Suareza vs Norwich.
  4. Lukaku nauczył się grać w piłkę. Tak wiem, śmiesznie to brzmi, ale tak możne interpretować jego staty z poprzedniego sezonu. Była kiedyś taka historia z Suarezem( chyba nigdy się nie uwolnię od tego gościa w FPL)  oddawał bardzo dużo strzałów ale piłka nie wpadała do bramki, kiedy zaczęła wpadać. Przeniósł się do Barcelony. Podobnie jest z Lukaku. 25 wpadło dla tego, że podniósł swoją skuteczność. To jest najważniejsza zmiana , bo przecież oddał mniej strzałów niż w 2015 a jednak bramek ma więcej.20177LukakuPRUtd
  5. Ostatni mecz kolejki. Kiedy okaże się, że cały misterny plan w pizdu. Z naszych drużyn nie zostanie nic poza miłym wspomnieniem ostatniego weekendu, kiedy jeszcze żyliśmy nadzieją na bardzo dobre rozpoczęcie sezonu. Zostanie nam  niedziela o 17, zapniemy pasy z Lukaku na C.  Raz mi tak został, akurat pojechał na Sunderland. To był poniedziałek, smutny poniedziałek od rana. Chyba dostałem gorączki , nie chciało mi się jeść. Została nadzieja , że chociaż jedną strzeli. Strzelił 3.
  6. Co oprócz tego wiemy? W City 10 chętnych na wbieganie w pole karne przeciwnika i na bramki.  W Chelsea najbliżej bramki może być Cahill po SFG. Lacazzete w razie wpadki, hmmm . W sobotę rano, można jechać na ryby i wrócić w przyszły piątek. W tym czasie, najlepiej czytać jakieś samo rozwijające książki. Można wystawić jednego z 4 zawodników LFC.  Zaraz po tym , jak rzucimy monetą aby wstawić go do składu.. O bramkach zawodników Tottenhamu, nawet nie myślę. Nie to że nie strzelą, bo strzelą, tylko  mnie nie stać na nich a widzę , że mają również wysokie posiadanie i ciarki mam na plecach.
  7. Różnice w naszych składach są super. Benteke, Austin, Walters, Ox, Xhaka, Ince, Gabba  i tak dalej. I chociaż widzę potencjał w spotkaniu Crystal Palace Huddersfield , co chwila jak mi się Zaha zgubi, to muszę go w klikać ponownie do drużny, to jednak, nie dam mu opaski. Każdy z tych zawodników, jest jak tykająca bomba. Któraś odpali, będziemy happy ale kilka będzie nie wypałem i jest szansa, że to będzie właśnie nasz C.
  8. Wayne Rooney. Kolega Garret opowiedział mi taką narrację do tego wyboru na C. Wróci na swój stadion, będzie chciał się pokazać. Słabe Stoke. Nie będzie lepsze okazji. I ja go słucham, tylko pozwoliłem sobie Rooneya sprzedać aby nie kusiło.
  9. Joe Hart w bramce WHU. Dla jednych to dobry bramkarz, ja widzę w nim kolejną opcję dla Lukaku na C. Ile to razy widzieliśmy, jak Hart pokazuje   swoje „umiejętności”  Premier League? W City, miał przed sobą całą machinę defensywną. Od YT po Kompanego. W WHU będzie mu bardzo ciężko ukryć swoje słabe punkty.  Pewnie już dziś, Joe Hart, szuka w głowie wymówek, po tym jak Lukaku pokaże się ze swoje najlepszej strony na Old Trafford.
  10. Gdyby  okazało się , że jesteś w tych 51,5% , którzy nie mają Lukaku. Po pierwsze, zastanów się czy dobrze robisz. Dwa , jak nie masz Lukaku, to na pewno masz już swojego super kapitana na GW1. Gdyby jednak plan z C, był niczym wykop na tzw aferę, to proponuję pójść za mądrością tłumu i wybrać najwyżej wybieranego zawodnika z poniższej listy. Która już dawno nie była taka długa, uroki GW1!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *