Zaczynamy?

0
0

Miałem poczekać do pierwszego Lipca na start z nowym adresem. Ale jak to w życiu można sobie planować a ono i tak potoczy się swoim torem. Tak więc od zdejmuje zawieszkę zaraz wracam i postaram się pisać w miarę regularnie…

Nowy blog od starego nie różni się bardzo wizualnie, za to bardzo rożni się wkład pracy jaki musiałem włożyć w to aby strona wystartowała pod nową nazwą. Ktoś miał mi wszystko ładnie poukładać a wyszło tak że siedziałem przez kilka długich dni i kombinowałem co oznaczają jakieś dziwne funkcje i inne sprawy które są w ” bebechach” strony.  Ostatnio wywaliłem wszystko w powietrze i postanowiłem że wystarczy, przez 3 godziny kombinowania i odzyskania większości tego co było/ jest postanowił nie grzebać więcej.

Tym przydługim wstępem chciałem powitać serdecznie przed nowym sezonem. Żeby lepiej się przygotować dodałem na górze zakładkę MECZE PRZEDSEZONOWE, wszystko bedzie w jednym miejscu. Składy, bramki asysty. To co najważniejsze przed sezonem. Dodałem też NEWSY, ( gdzie końcówka strony mówi o dacie najnowszego wpisu)  na dziś pewnie będą tam transfery już dopięte, bo plotek jest za dużo jeżeli chodzi o Premier League.

Ostatni ale chyba najważniejszy powód to moja duża frajda i przyjemność z pisania.

UDANEGO SEZONU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *