Zaczynamy ?!?

0
0
Fantasy Premier League

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”] Nie wiem jak Ty ale ja zaczynam przygodę z kolejnym sezonem Fantasy Premier League na około miesiąc przed startem sezonu Premier League. [/mks_dropcap] 

Chociaż blog nie był włączony to nie da się wyrzucić myślenia o FPL z głowy jak tak głęboko wsiąkło się w temat.  Nie zrobiłem listy przez czas mundialu ale już mam ułożony skład na pierwsza kolejką Fantasy Premier League. Teraz tylko muszę zderzyć mój wirtualny skład z cenami na nowy sezon.

Długo walczyłem ze sobą czy rozpoczynać przygodę przelewając kilka słów tutaj na stronie i zdecydowałem się kontynuować  walkę. Walkę tak naprawdę z samym sobą i swoim lenistwem. Czasami naprawdę ciężko się zabrać do tego wszystkie kiedy życie zaczyna wariować. Chociaż niekiedy myślę że dla mnie to pisanie jest jak przybijanie do portu kiedy na morzu panuje sztorm. Nic ze świata zewnętrznego nie denerwuję przez chwilę pisania,  tylko tak chwila przeważnie trwa kilka godzin w ciągu dnia.  Z drugiej strony niby co miał bym robić? wisiał bym na telefonie przez cały weekend? Żeby pogadać o tym co się własnie w Fantasy wydarzyło? Pisał tysiące esemesów? Napisałbym do Ciebie mejla na 2 tysiące znaków i dostał bym w odpowiedzi znak zapytani albo uśmieszek?

Pozmieniałem trochę tutaj, chyba taka coroczna tradycja się robi u mnie. Co roku myślę że to własnie ten będzie tym gdzie w google wyświetlę się trochę wyżej niż któraś strona z kolei. Nie były to dotychczasowe dwa sezony i po tym nie liczę że będzie lepiej. Kilku osób którzy czytają to co pisze jest jak najbardziej ok. Co do samych zmian to mam nadzieję że wam się spodoba.  Wrzuciłem kalendarz meczy , zmiany statusu w Fantasy Premier League, kontuzje przeniosłem na oddzielną stronę. Wydaje się przejrzyściej niż ostatnio.

Zmieniłem też konto na twiterze, moje prywatne jest pod tym linkiem GRUWWA  . Konto FantasyPl_pl będzie teraz informowało o tym że powstało coś nowego na blogu i możesz zajrzeć aby przeczytać co się urodziło.  Zmieniłem również system komentarzy, teraz będzie to Disqus. Chyba najlepszy system do komentowania jaki jest dostępny w sieci. Zobaczymy czy się sprawdzi. Dodatkowo odpalę mały chat na stronie, jak nie będzie wykorzystywany to go zamknę po prostu.

Wakacje szybko minęły dzięki kopaniu piłki w Brazylii. ( ciekawe co mają powiedzieć nasze kobiety kiedy widziały listy jakich to rzeczy nie mogą robić podczas mistrzostw świata? Przecież piłka nie kończy się po mistrzostwach świata. One były tylko czasoumilaczem do kolejnego sezonu. Najlepszym jaki mogliśmy dostać ale tylko poczekalnią na coś nowego.)  Udało się zebrać parę osób do gry w fantasy na FOX, 

gratulacje dla Marka który okazał się najlepszy w lidze markiyenypln a także dla kolegi Pawła który wygrał oficjalną ligę FantasyPl.pl 

Dla mnie te zawody były swoistym testem przed Fantasy Premier League.  Próbowałem kilku zagrań które nie przyniosły efektu i zakładam że w FPL też efektu nie będzie z takich ruchów.  Chociaż nie ukrywam że szkoda tej porażki. Dobrze szło na początku…z tego też wyciągnę naukę na nowy sezon Fantasy Premier League. Ponieważ nie ma ważniejszych zwodów w fantasy, możesz grać na WP czy Weszło próbując wygrać zawody Demjanem. Pewnie zagramy w Champions League gdzie w ataku będzie biegał Messi z Ronaldo ale święty gral jest jeden ukryty pod tymi trzema literami FPL.

Auto complet  podpowie kilku ciekawych zawodników. Później selekcja. Na tym wszystkim będzie „czuwał” budżet i jego 100 mln.  Nie pójdzie esemes żeby doliczyć kilka wirtualnych monet. Wszystko co uzbieramy, musi uzbierać sami. Bez wspomagaczy. Tysiące myśli, decyzji i planów urodzi się w naszych głowach przez najbliższy miesiąc.  Po pierwszym gwizdku pozostanie tylko patrzeć.  Zostaniemy sami w tłumie. Następnie 37 kolejnych decyzji wniosków uśmiechów i smutków.

Udanego sezonu 2014.

kapitan ameryka world cup

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *