Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wnioski po 27 kolejce FPL

Wnioski po 27 kolejce FPL

2
0

Jakże ciężko zmusić się do pisania kiedy kolejka Fantasy Premier League poszła tak słabo jak ta. Chyba każdy miał takie chwile w sezonie kiedy liczba punktów zdobytych wywołuje uśmiech u przeciwników. Nie ma co płakać , podsumujmy to co się wydarzyło i patrzmy w przyszłość przed nami ostatnie 10 kolejek Fantasy Premier League. Po pierwsze nie dać się zwariować.

tatuaz na głowie city

YayaToure zostaje?

yaya toure

Chociaż żegnamy się z graczami City na dwie kolejki FPL to decyzja o sprzedaży YayaToure powinna być przemyślana 100 razy. Pewnie ciężko będzie zachować 10 mln na ławce przez 2 kolejki, szczególnie w takich okolicznościach ale później jeszcze ciężej może być go kupić. Ja czekam aż te okoliczności spowoduje że jego cena będzie niższa niż 10 mln FPL. Wtedy będzie można wybierać pomiędzy nim a Silva na końcówkę sezonu.

WestHam jest HOT.

Od 4 kolejek z rzędu zawodnicy WestHamUnited strzelają w każdym meczu bramkę. Ba nawet dwie lub więcej. KevinNolan z ceną 6.9 nie postrzeżenie stał się AndyJohnsonem sprzed kilku kolejek. do tego bramka i asysta CartlonaCola za 5 mln. Chociaż stracili bramkę w meczu z Southampton to i tak gracze defensywy WestHamu dają duże szanse na czyste konto. Czy warto kupować zawodników WHU dowiemy się jutro kiedy to Hull zagra swój mecz w rewanżowym spotkaniu FACUP.

carltone cole

Hull rozdaje karty.

Dokładnie tak jest, ostatnie zdanie przy WHU o tym świadczy. Zakładając że jakimś cudem Kuszczak powstrzyma zespół Hull w poniedziałek to my dostaniemy zawodnika na każdą pozycję który przez 28 i 29 kolejkę będzie mógł nam tanim kosztem przynieść punkty. Sprzedać pomocnika/napastnika z Manchesteru a kupić Longa/Jelavica/Livermore czy Huddlestone za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Każdy z tych zawodników próbuje nam udowodnić że grają w Hull gdyż ktoś gdzieś tam w „wielkich’ klubach nie poznał się na ich talencie.

Soccer - Barclays Premier League - Cardiff City v Hull City - Cardiff City Stadium

Ofensywa Arsenalu istnieje bez Ozila.

14 września 2013 podczas swojego debiutu w Premier League, Ozil zdobył asystę. W następnym meczu miał tych asyst aż 3 więc słusznie stał się bożyszczem graczy Fantasy Premier League którzy za wszelka cenę starali się zorganizować fundusze na zakup Niemca. W meczu rewanżowym Ozila nie ma no boisku, niby z powodu kontuzji ale ptaszki ćwierkają że Wenger dał mu odpocząć po fatalnym meczu z Bayernem i kilkoma wcześniejszymi występami. I jaki jest tego efekt? Sunderland, co w naszym rozumieniu może być czytane jako solidna obrona dostaje 4 bramki. Jedna z nich wygląda w taki sposób.

Jednak najważniejsze, Giroud. Akurat kiedy już większość z nas postawiła na nim krzyżyk, zdobywa dwa gole i gdyby nie brak meczu w 29 kolejce pewnie byłby głównym kandydatem do zastąpienia Suareza w ataku.

Ktoś z dwójki RVP/Rooney być musi?

Oczywiście nie teraz, na 29 kolejkę. Holender strzelał bramki w ostatnich 4 z 5 meczu United. Mimo że jest to tylko jedna bramka zawodnika wartego ponad 13 mln FPL, to jednak ta systematyczność daje pewnego rodzaju spokój. Wielu już się przejechało na Rooneyu w tym sezonie, ale nie bez powodu jest na 4 miejscu wśród najlepszych napastników Fantasy Premier League. Nie jest to taka dwójka jak ta z Liverpoolu ale ma swój potencjał. Teraz pytanie którego wybrać na podwójną kolejkę?

rvp rooney

Bramka Terrego to ściema na kółkach.

Dziś spadnie cena z jaką można kupić Suareza. Komentarz zbędny w tym momencie.

suarez sturridge

#DZIWNEPRZECZUCIE to nie napisane się sprawdza.

Tym razem nawet przez telefon nie powiedziałem kto to będzie. Snodgrass pogrążył Tottenham, mi zostawił resztki godności w tej kolejce a już bardzo niedługo przyniesie mi kilka tysięcy w związku z tym że Norwich gra w 28 i 29 kolejce.

snodgras

 

Teraz przez tydzień na zapentelniu w słuchawkach

 

2 komentarze

  1. garret

    24 lutego, 2014 at 7:37 am

    Tak myślę, że nie mam sił rozmawiać o tym GW:) Jt co odrabiać.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *