No rest for the wicked.

Newcastle. Yedlin potłuczony, decyzje przed meczem; podobnie Krafth i Lascelles; aż na 2-3 miesiące wypadł Ritchie; ASM trenuje od wtorku i prawdopodobnie zagra w niedzielę.

Sheffield United. Wraca odwieszony Egan; the Blades dopinają transfer Brewstera; O’Connel przeszedł operację kolana – teraz czas na rehabilitację.

Aston Villa. Treningi wznowił dzisiaj Grealish – piłkarz narzekał na potłuczoną nogę; Nyland leczy kontuzję pleców; Engels wraca po repach; tymczasem w trakcie Carabao Cup potłukł się Hause – jest szansa na szeroki skład w weekend; Barkley może zagrać od 1 minuty.

Fulham. GW4 opuszczą Tete, Lemina i Reed. Po GW38 Premier League opuści całe Fulham.

Tottenham. Sytuacja z Sonem ociera się o kabaret – Mourinho zakłada, że Koreańczyk w weekend nie zagra, ale jednocześnie zastrzega, że możemy być bardzo miło zaskoczeni. Bo jest #$%# optymistą. Lo Celso – po urazie w LE decyzje przed meczem.

Manchester United. Potłuczony wcześniej Maguire gotowy do gry. Wygląda na to, że zdrowy jest również Bruno Fernandes, który wcześniej miał drobny problem z udem.

Brighton. Do składu wraca Bissouma; ekipa jest gotowa na Everton.

Leeds. Wypada Pablo Hernandez (pachwina) – poza wszyscy zdrowi i gotowi do gry.

Burnley. Tarkowski i Barnes będą w składzie – poniekąd ważą się losy Dunne’a. Wypadł za to Lowton, a GW4 opuszczą też Jay Rodriguez i Gudmundsson; Dyche pytany o słabsze wyniki odpowiedział, że nie ma w klubie takich problemów, których nie rozwiąże poranna chłosta.

Liverpool. Klopp chwalił transfery Aston Villi – Barkleya i Traore; nie komentował ew transferu Brewstera; poza tym brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Do treningów wrócił Henderson, jest szansa na występ w weekend. Oprócz Brewstera Anfield opuści Shaqiri.

Arsenal. Saliba wędruje rzekomo na wypożyczenie do Rennes, do klubu natomiast dołącza Aouar.

Everton. Richarlison – decyzje przed meczem, uraz kostki nie był poważny, ale trener na konferencji nie tryskał jakoś optymizmem. Mecz z Brighton opuszczą Gomes, Holgate, Kenny i Allan.

Crystal Palace. Skład w zasadzie bez zmian – kontuzjowany legion będzie w składzie dopiero po przerwie, mimo że PvA, Tomkins i Cahill wznowili treningi. Dalej z kolanem walczy Ferguson – Clyne zdał eye test i prawdopodobnie podpisze papiery z klubem.

Manchester City. Gotowy do gry jest Bernardo Silva a Jesus  z Gundoganem wracają do składu  po repach; Ruben Dias zaliczył już dwie pełne sesje treningowe – dzisiaj wyjdzie na kolejną.

Wolves. Podence i Marcal – decyzje po ostatnim treningu, trener jeszcze nie podjął decyzji odnośnie ich występu. Klub opuszcza Vinagre – obrońca przenosi się do Olimpiakosu.

Leicester. Do klubu za 35 mln funtów dołącza Wesley Fofane. Uraz Vardy’ego w meczu z MCI nie był poważny – napastnik zagra od pierwszej minuty, podobnie jak Praet i Evans; w składzie na weekend będzie już Cengiz Under.

WHU. Na kwarantannie z pozytywnym wynikiem siedzą dalej Diop i Cullen; Jedyną kontuzjowanym zawodnikiem Młotów jest w tej chwili Fredericks.

Chelsea. Lampard chwalił Roya Hodgsona, było przyjemnie i sentymentalnie. W składzie na weekend będzie już Pulisic (ławka); Ziyech dopiero po repach. Wernera złapały w trakcie pucharu skurcze – zakłada się, że zagra z Crystal Palace. W składzie powinien być również Alonso – mimo ostatniej awantury po ściągnięciu z boiska.

WBA. Ivanovic ma szansę na występ w GW4.