No rest for the wicked.

Newcastle. ASM – decyzje przed meczem; zawodnik w trakcie spotkania z Szerszeniami oberwał boleśnie w kolano a sztab medyczny czeka na zejście opuchlizny. Na zielone światło od konowałów czeka również Almiron. Natomiast na pewno nie zagrają: Rose ze względu na wypożyczenie z Tot i Lascelles przez uraz z ost meczu. Sezon skończyli Hayden i Sean Longstaff.

Leicester. Albrighton – decyzje przed meczem; zmiana Kelechiego była taktyczna. Na środku obrony powinien pojawić się Morgan. Teoretycznie jest szansa, że zagrają Chilwell z Maddisonem. Na finiszu wszystkie ręce na pokład.

Chelsea. Kante ma szansę zagrać w weekend w półfinale FA; gotowy do gry jest natomiast Christensen; w sieci zamieszanie przez brak Pulisica na zdjęciach z ostatniego treningu.

Everton. Holgate ma być gotowy na mecz z AVL.

Tottenham. We Francji zastrzelono przed klubem brata Auriera – ciężko oczekiwać, że zagra z Newcastle. Mourinho nie będzie na występ naciskał. Dalej pauzuje Alli.

Bournemouth. GW36 opuszczą Daniels, Smith, Mepham, Francis i Ake. King – decyzje przed meczem.

Burnley. Poza składem Cork, Mee, Lowton i Barnes. Poza tym o 3 w nocy dostałem smsa – Pieters zagra? – odp. prawdopodobnie tak.

Manchester United. Po meczu z SOU było info, że Shaw skręcił kostkę.

Sheffield United. Szansę na mecz z Lisami ma Fleck. Basham decyzje przed meczem.

Liverpool. Milner z Arsenalem nie zagra – powinien być gotowy na mecz z Chelsea. Poza tym nic nowego.

Arsenal. Kanonierzy wyjdą na Arsenal najsilniejszym składem. Sytuacja z Ozilem bez zmian – dalej go gilga w plecach.

Manchester City. Guardiola wyraził zadowolenie z bezstronnej i transparentnej decyzji CAS dot. występu Obywateli w Lidze Mistrzów. To co ludzie mówili o naszym klubie było nieprawdą i kłamstwem dodał.  Po 20 min wykładzie o uczciwości podał skład, który wyjdzie na Bournemouth.

Wolves. Neto decyzje przed meczem.

Brighton. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.