Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW30

Wieści z szatni – GW30

0
0

No rest for the wicked.

Liverpool. Henderson przeszedł pomyślnie operację pachwiny, brak daty powrotu do treningów, ale prasa uważa, że będzie gotowy na EURO. Do składu wraca Firmino. Klopp chwalił reprezentacyjną formę Joty.

Newcastle. Treningi wznowili ASM i Wilson, pierwszy ma szansę na ławkę w meczu z Tottenhamem. Na niedzielę powinien być gotowy  Dubravka (wirus).

Arsenal. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie, pod znakiem zapytania stoi występ Saki, ale wewn. źródła mówią, że powinien być do dyspozycji Artety. Podobnie Smith-Rowe i Willian.

Southampton. Poza niegroźnym urazem łydki JWP (decyzje przed meczem) brak nowych kontuzji w składzie. Trenują Ings i Walcott.

Aston Villa. Grealish trenuje od poniedziałku i będzie w składzie na Fulham; z U23 pogrywa już Wesley.

WBA. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie – Gallagher (wypożyczenie) nie może grać z Chelsea. Aktualna średnia punktów na mecz drużyny Allardyce’a wynosi 0.62.

Leicester. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie. Poza składem dalej Barnes, Under, do składu wracają Maddison (raczej nie zagra pełnych 90 min) i Pereira.

Crystal Palace. U Hodgsona wszystko ok. Poza kadrą dalej czterogwiazdkowy Mitchell.

Leeds. Do składu wraca Cooper (choroba); Rodrigo, Bamford, Hernandez są gotowi do gry; Klich może zagra, może nie, Bielsa już się gubi w protokołach covidowych.

Sheffield United. Basham będzie gotowy dopiero na GW31; podobnie wielki mały Egan. Stevens decyzje przed meczem. Na jakiś miesiąc wypadł Sharp (kontuzja mięśniowa).

Brighton. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie. Mewy rzekomo zagrają takim samym składem jak z Newcastle.

Manchester United. Starcie z Brighton opuścić ma Martial; Rashford wyszedł dzisiaj na pierwszy po urazie trening.

Everton. Do szatni wraca Gbamin; Nie zagrają natomiast Pickford, Delph, Doucure i Bernard. James trenował w trakcie przerwy i jest gotowy do gry.

Manchester City. Pep jeszcze nie wie kim zagra z Leicester, dopiero dzisiaj oceni przygotowanie piłkarzy.

WHU. Ogbonna jeszcze daleko od składu, bliżej jest Masuaku, który dzisiaj grał z rezerwami.

Wolves. Patricio po koszmarnym zderzeniu z Coady’m jest już gotowy do gry. Podence ma szansę na grę w następnej kolejce. Moutinho – decyzje przed meczem.

Burnley. GW30 opuszczą Barnes i Brady.

Tottenham. Trenują i gotowi do gry są Reguilon i Son – padły słowa, że zostaną wybrani do pierwszego składu. Mecz ze Srokami opuszczą Doherty i Davies.

Chelsea. Kante jedynym kontuzjowanym piłkarzem menedżera miesiąca – Tuchela. W pierwszym składzie ma jutro wyjść Werner.

Fulham. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *